Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagy baj, ha egy hat éves...

Nagy baj, ha egy hat éves kisfiú barbibabákat gyűjt és azokkal játszik?

Figyelt kérdés
2011. máj. 2. 09:31
1 2
 1/11 kisnita ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Ennek semmi köze nincs a későbbi identitásához. Tesóm (fiú) anyukám cipőjét is feltette ilyen idősen és ma mégis két gyerekes apa.
2011. máj. 2. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy baj. Nekem két fiú tesóm van, én autóztam velük, ők meg babáztak velem állandóan. Minden normális családban élünk.
2011. máj. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne baj?

A lányom barkácsol apával, a fiam pedig babázik velem.

Ami tetszik neki, avval játszon!

2011. máj. 2. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy is baj! Nyugodtan játszat babákkal, nekem pedig régen fiúsabb játékaim voltak. Az öcsém nagyon szeret táncolni és otthonra felveszi a pörgős szoknyáimat (amiket már rég kinőttem) és abban táncol.
2011. máj. 2. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Hát??????

Én immár 28éves vagyok,és unokatesóm aki fiú egy év van köztünk ....

Minden nyáron lent volt nálunk és játszottunk..

Ő volt mindíg a lány babával,én a fiúval,ő volt a lánynak kikiáltott autóval én a fiúval,mert ő így akarta.

Nekem van 2 szép gyermekem és férjem,neki van egy férfi élettársa!!!!!!!!!!!?????

Neki így alakult,hogy a férfiakat szereti,és most ugyanez a helyzet a tesóm fiával:-(de talán még nem késő

2011. máj. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
7%
Nem tudom, hogy baj-e, de nekem furcsa.Két fiam van de elképzelni sem tudom, hogy a barbie babák érdekeljék őket.Sőt az unokatestvérük kislány és az ő játékaira azt mondják, hogy az hülyeség.Szerintem egy 6 éves kisfiút nem a barbie babák kellene érdekeljék, de az is lehet, hogy egy ártalmatlan "hobbiról" van szó:)
2011. máj. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
36%
Ilyen szinten ahogy írod, már nem nagyon normális.
2011. máj. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Normális azt nem tudom,de furcsa az biztos.Egyátalán,hogy kerül hozzá barbi gyűjtemény?Azzal játszik a gyerek amije van.Te vetted neki?Talán mert anno neked nem volt?Talán egy barbi beleférne,de gyűjtemény?
2011. máj. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
63%

Micsoda hülyeség?!!

A babázástól lesz valaki ferdehajlamú??


Te nem vagy normális! Aki olyannak születik, neki édesmindegy mivel játszik.

Igenis kell a baba fiúknak is, legaább jó családapák lesznek és segítenek a gyermeknevelésben, a háztartásban.

2011. máj. 2. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Utolsó!


Az én férjem sose látott babát gyerekkorában, focizott, úszott és a motorokért rajongott, most viszont nagyon családcentrikus, imádja a gyerekeit, gondozza, neveli őket.

Egy kisfiú ne gyűjtsön babákat, én sem értem honnan van neki sok barbie babája?

2011. máj. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!