Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Járt más is így? Nem bírom...

Járt más is így? Nem bírom tovább az itthonlétet, teljesen kikészültem, mit tehetnék?

Figyelt kérdés
több mint két éve itthon vagyok, gyerkőccel, de már nem bírom, sem fizikailag sem érzelmileg és idegileg teljesen kikészültem. Szeretnék visszamenni dolgozni de családom nem ért egyet nem veszik komolyan hogy már nem bírom. Fizikailag alig állok a lábamon fáj mindenem , rossz kedvű és ideges vagyok folyamatosan lassan a gyereket sem tudom ellátni semmi türelmem hozzá. Anyagilag is fontos lenne hogy dolgozzam ez is rengeteg stresszt okoz. Minden nap egy kínszenvedés, az ideg összeroppanás szélén vagyok. hiába próbálok kikapcsolódni nem megy, elítél a család,nem segítenek.
2011. máj. 2. 10:52
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

szia!


mintha csak magamat hallanám.

Én 8 éve vagyok itthon. A nagyobbik első osztályos, a kisebbik 2,5 éves.

sok már ez a nyolc év, tényleg azt érzem sokszor hogy már lassan orvosi eset vagyok. sokszor már beteges dolgokat művelek, mint pl. ha megüti magát a gyerek, akkor képes vagyok egész éjjel azt lesegetni, hogy hogy alszik. Volt olyan időszakom, hogy mindennel futottam a balesetire..szóval ...igen! nagyon sok ez a 8 év. Teljesen bebutul az ember, mert az agya a gyerkőcökre korlátozódik. Ugyanakkor abban a kevés nyugodt percemben elgondolkozom, és rájövök, hogy ha baj van, én hozzám jönnek, és én rám számítanak elsősorban. IMádom őket én is, de sokszor én is úgy érzem, hogy már sok, főleg adódnak mostanában anyagi gondjaink is.

A lényeg nem vagy TE attól semmivel sem rosszabb anya a többinél, ha elmész dolgozni. Lehet hogy így sokkal jobban érzed majd magad, és a gyerkőc is azt látja rajtad, hogy jól vagy, és nem azt hogy állandóan ideges vagy. szóval én értelek...

2011. máj. 3. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!