Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismama balesetét láttam....

Kismama balesetét láttam. Kikészültem, csak azt látom magam előtt? 30 hetes vagyok.

Figyelt kérdés

Segítsetek, hogyan tudom ezt elfelejteni,kitörölni???

6 hónapos terhes kismama balesetét láttam:(

Szemtanú voltam,nem mehettem el,végig láttam mindent :(

A babát is...

:(

30 hetes kismama vagyok és azóta nem tudok másra gondolni :(

Rengeteget vezetek,de ezek után autóba sem merek ülni :(

Rettegek és befordultam és "neszóljonhozzámsemki" hangulat van rajtam.

Még a férjem, gyerekeim sem tudnak kizökkenteni.

Adjatok tanácsot...


2011. szept. 7. 22:03
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Huh ez nagyon durva. Mondjuk elküldhettek volna odébb téged, hogy ne kelljen végignézned. Mármint nem a balesetet,hanem a következményeket.

Javaslatom talán, hogy beszéld ki magadból... mondd el a férjednek, ha kell többször és probáld kisirni magad, ha feszültség van benned.

Irod, hogy láttad a babát is, nem is értem hogyan... bocsánat, hogy megkérdezem,de tudsz róluk valamit? Esetleg, hogy hogy vannak? Pozitiv vége lett? Az sokat segitene. Ez most hülyén hangzik tudom..

2011. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

Ha rágondolok bőgök...

A nő beszorult a kormány mögé, a baba meg félig kibújt alul :(

Ha nem akarom, akkor is láttam volna.

A mentősök később érkeztek :(

A nőt elvitte a mentő a babáról nem tudok semmit. Gondolom vitték Őt is...

Nem tudom.... :(

2011. szept. 7. 22:25
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Soha nem fogod elfelejteni. Én a legjobb barátnőm 22 hetes magzatának vetélését aszisztáltam végig. Hetekig csak bőgtem. Még ma is tisztán emlékszem mindenre, de mára már jobb. Beszéld ki magadból, valamennyire segíteni fog.


35h km

2011. szept. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ez nagyon borzasztó lehet most neked. Esetleg probálj beszélni egy szakemberrel és kérj tőle tanácsot,mert ez rád és a születendő babádra nézve nem jo, hogy ennyire ki vagy borulva. Mondanám, hogy probálj utánnajárni mi lett velük,de nem biztos hogy ez most jo lenne. Esetleg ha innál egy kis citromfü teát az segitene lenyugodni (azt hiszem azt lehet terhesség alatt is) , persze felejteni az már más kérdés.

Ha nem mersz autoba ülni akkor ne tedd, probáld kerülni az olyan helyzeteket amelyek kocsiba kényszerinek.

Kérd meg a férjedet vigyen el valahova ami eltereli a figyelmed egy ideig legalább. Én a beszélgetésre esküszöm, de nem mindenkinek jön be.

2011. szept. 7. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Elfelejteni nem igazán tudod, max, halványul majd a kép.

A legtöbb, amit tehetsz, hogy most magaddal és a családoddal foglalkozol. A te babád szerencsés, de szüksége van rád, ahogy a családodnak is!

Ha "utánajársz" a dolgoknak, hogy hogy van az anyuka, baba lehet még rosszabb lesz, mert mi van ha nem pozitív a dolog végkicsengése?!

Nehéz nem rá gondolni, de meríts vhogy erőt abból, hogy neked helyt kell állnod a mindennapokban, nem "borulhatsz bele" a bánatba....

2011. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Poszttraumás stressz zavarnak hívják ezt, ami veled történt. Sajnos a szemtanúkat is érinti:( Sürgősen szakemberre van szükséged, segíteni fognak! PTDS-ben járatos klinikai szakpszichológust kell felkeresni. Mivel 30 hetes vagy, sürgős lenne.


egy pszichológus

2011. szept. 7. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Szegény kismama:(

Neked se lehetett jó látni de nem veled történt ez!Erre gondolj,nem történt veled semmi ,ott a pocidban az egészséges kisbabád, max nem ülsz autóba ebbe a maradék 10-12 hétbe.Ha depressziós vagy azt a babád megérzi!!Beszéld ki magadból barátnőnek,családodnak vagy akiben megbízol.

2011. szept. 8. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
A pszichológus válaszadónak igaza van, szakember, de azonnal!
2011. szept. 8. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj,de ez már túl megy azon a határon amit egyedül fel tudnál dolgozni.
2011. szept. 8. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Tényleg kérj segítséget.

Hát, nem volt régen hülyeség az, hogy terhes nő nem vezethetett...

2011. szept. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!