Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktassam le a 2éves...

Hogyan szoktassam le a 2éves fiamat az éjszakai allando ivászatrol?

Figyelt kérdés
2011. máj. 3. 14:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Én kipróbáltam mindent, de csak 3,5 éves korára szokott le. Emiatt az éjszakai szobatisztaságra is ekkor lett érett. És miután rájött, hogy nincs pisi ha nem iszik folyton éjjel, elhagyta az ivászatot. Most 4 éves, 1 pohár vízzel fekszik le, úgy hogy ott van mellett a kisszekrényen, de éjszaka már nem kel fel inni.
2011. máj. 3. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ne hari OFF leszek.Kisfiam 22hos es ejjel 1x felkel olyankor agyunkban landol es megiszik 200ml tejcsit.Szeretnem en is leszoktatni,varom a jo tanacsokat :) ugye van remeny??
2011. máj. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Alinaaa ***** válasza:

Az én kisfiam 3 és fél éves. és még mindig a cumisüveg a szájában lóg. Éjjel azzal alszik vissza, napközben mesenézésnél iszik, ha pihen iszik........vizet, teát...

Segítség. Így az éjjeli pelus is még gond:(

Várom a tanácsokat én is.

Kedves kérdező, bocsi, hogy nem tudtam segíteni, de egy kicsit kihasznállak:)

2011. máj. 3. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egy időben mindig adtam neki inni, amikor felkelt, aztán meguntam, hogy állandóan fel kell kelni, átmenni a szobájába, megitatni, stb...

Amikor felkelt, hagytam egy kicsit nyűglődni(nem sírt), csak pár perc után mentem be. Aztán egyre jobban húztam az időt, és volt, hogy már nem bírt várni, és győzött a fáradtsága, visszaaludt magától. Most már megszokta, hogy nem kér inni éjszaka, amikor sötét van, aludni kell. Néha hallom éjjel, hogy felkel, akkor nyöszörög egy kicsit, forgolódik, volt hogy belestem hozzá, ült az ágyában egy kicsit, de aztán szépen visszafekszik magától, és elalszik.

2011. máj. 3. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!