Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogyan szoktattad le 2ev...

Hogyan szoktattad le 2ev koruli babadat hogy nappal cumisuvegbol igyon elalvas elott?

Figyelt kérdés
Szepen iszik poharbol,szivoszallal stb de az elalvasok elott mindig cumisuvegbol issza a tejcsit(tapszer).Nem sokat de ez nyugtatja altatja el jobban.Ti hogy vettetek el tole?Mennyi ideig tartott leszoktatni?
2011. máj. 3. 16:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Miért akarod 2 évesen leszoktatni? Ráértek vele.
2011. máj. 3. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

mi is most "csináljuk".

Most fürdés közben kapja meg. így végez vele fogmosás előtt, és bent már nincs ivás.

jól fogadta.

2011. máj. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nem tul nagyevo,igy pl nappali alvas elott iszik 100-150ml tejcsit,pedig jobb lenne ha normal kajcsit enne.Etetem en elotte, csipeget csak.A tejet viszont megissza.

Csak aggodom allandoan hogy nem eszik!Ejjel is felkel 1-2x es olyankor is ugy alszik vissza ha tejet kap.

2011. máj. 3. 16:49
 4/5 anonim ***** válasza:
Hagyd békén.
2011. máj. 3. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én feladtam, mert így alig ivott,és utálta.22 hónapos,szerintem fontosabb,hogy megigya a szükséges mennyiséget,majd később újra próbáljuk.
2011. máj. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!