Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nagyobb gyermek mennyi idös...

Nagyobb gyermek mennyi idös koráig szopott? Medíg aludt el cicivel? Hogyan szoktattad le a cicizésröl?

Figyelt kérdés
A fiam nagyon ragaszkodik még az alvás elötti szopihoz....Lassan 1,5 éves még 3x szopik.Hajnalban és úgy alszik el...
2011. aug. 10. 06:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én gyerekeim-4 van-,kb 2 éves korukban kezdték átaludni az éjszakát,akkor maradtak el az éjszakai szopik is.Alváshoz úgy "váltottam ki" a szopit,h megbeszéltük,és csak hozzám bújtak,úgy aludtak el.Aztán már csak melléjük feküdtem,végül csak az ágyon ülve meséltem,és aztán puszi,kimentem és maguktól elaludtak.

Nagyjából így ment mindannyiuknál,sírás,hiszti nem volt,nekem ez volt a legfontosabb.

2011. aug. 10. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
25 hónapos koráig szopizott a kisfiam. 20 hós korától aludta át az éjszakát, addig 1-2x felkelt, reggel is kérte és nappali alvásnál is. Mivel 2 éves korától ment a bölcsibe, de addig nem tudtam tőle a nappalit elvenni, be is voltam tojva, hogy mi lesz. De ott nem is kereste, így itthon is elhagyta teljesen 2 hét alatt. A reggeli szopik kb.22-23 korától maradtak el. Kicsit rá segítettem én is, mert ha nem ébredt korán, akkor már keltünk felfele, így eltereltem a figyelmét róla. Azok is elmaradtak kb. 1-2 hét alatt. Az estinél pedig megmondtam neki, hogy anya cicije fáj, nem kap többet. Kicsit nyekergett, nehezen aludt el. 2. este is kereste, kérte volna, de nem sírt. 3. este már meg se említette.
2011. aug. 10. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!