Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Milyen ruhákat vesztek ovikezd...

Milyen ruhákat vesztek ovikezdésre? Miből mennyi kell?

Figyelt kérdés
2 é fél éves kislány
2011. máj. 3. 18:55
 1/3 anonim ***** válasza:

Oviba nem csak 3 évesene mehet?

Olyat, ami kényelmes.

Minden ovi más amúgy.

Nálunk kell mindenből legalább 2 váltás ruha be (naci, felső, atléta, bugyi, zokni..)

attól is függ, mennyit mosol. Legyen minden napra kényelmes ruhája.

Lányomnak van sok pamut nadrágja, atlétája, hosszuujju de vékony felsője, ha jobb idő lesz csak rövidujju lesz rajta, sok bugyi, zokni van.

Nyárra jön a rövidnaci, szoknya.

Kell benticipő is.

2011. máj. 3. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
itt szerencsére van olyan lehetőség hogy be lehet adni ha szobatiszta és van hely.
2011. máj. 3. 22:32
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem vettem pluszba semmit, azt használja ami volt/van. Nálunk nem szabtak meg szinte semmit. Mondjuk egy pizsamát be kellett adni, tehát abból nem árt plusz. Kértek egy ágynemű huzatot is.

Benti ruhának egy nyári farmerruhát használt télen, vagy egy kantáros rövidnacit, de lehet melegítőt is bevinni, ki mit akar. Ami van pluszban. Abban nem viszik ki őket, és ha nem koszolja össze festékkel vagy kajával, csak hetente mosom ezt, mivel ez felsőruhaként működik. A pólót nyilván naponta mosom, 5-6 db minimum kell, de jó ha több van. A zsákjukba kell váltóruha, nekünk van egy plusz póló (amit ritkán használunk vagy már kicsit kicsi, ugyanis ritkán van rá szükség, max. ha összevizezi a másikat), plusz harisnya, plusz zokni, plusz naci, plusz bugyi, trikó. Kb. ennyi. Kintre én nem viszek neki külön kinti ruhát, abban megy ki amibe oviba megyünk. Van akinek külön oviba járó-hazamenő szép tiszta ruhája van, és visz egy koszolni valót az udvarra. Én ezzel nem fáradok, koszosan is haza tudom vinni, aztán másnap kap tiszta gatyát. :-)


Én kb. hetente mosok, így van kb. 5-6 készlet trikó-bugyi, póló. 2-3 mellény, mi pulcsi helyett is használjuk, 2-3 pulcsi (pamut zipzáros), 2-3 gatya. Szoknya csak divatból van, ritkán használjuk, csak otthon ugrál benne, meg nyár közepén ha velünk jön vhová. Nem vészes, úgyis félévente szinte cserélnünk kell az egészet... így amit lehet persze turiból szerzem be.

2011. máj. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!