Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aukciózós anyukák, mi a...

Aukciózós anyukák, mi a sikeres eladás titka?

Figyelt kérdés

2 gyermekem van, eléggé rossz az anyagi helyzetünk, otthon vagyok még a kicsivel GYED-en, sok a hitel, rezsi, alig tudunk kijönni a pénzünkből.

Régóta adok-veszek aukciós oldalakon, a kinőtt ruhákat...stb. Most gondoltam egyet (aki mer az nyer alapon) és vettem 50kg használt angol gyerekruhát (a kis félretett pénzecskémből), hogy némi haszonnal eladom.

Hát nem megy. Kis csomagokban árulom 2500-3500Ft között, méretek, nemek szerint szétválogatva. Szép képeket csináltam, részletes termékleírást adtam a ruhákról, minden apró hibácskát feltüntetve. Kb 250Ft/db-árra jön ki és a ruhák többségben márkásak, új és újszerű állapotúak. Miért nem veszik meg? Sokan nézegetik, érdeklődnek, de mégsem kelnek el a csomagok. Mit csinálok rosszul? Segítsetek, mert csak benne áll a pénzem és nagy szükségem lenne rá! Köszönöm!


2011. máj. 4. 10:36
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem fontos hogy mikor jár le a licit. pl ne délben mikor midnenki eteti a gyerekét, ne altatás idöben.

sajna az idöjárást nem tudod befolyásolni, de ha napos az idö megint csak kevesebb az esély.

a legjobb vasárnap délután mikor esik az esö. akkor mindenki otthon ül.

2011. máj. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:

Azt írják is, hogy fontos a lejárat, jó ha hétvégére esik. Én magamból kiindulva azt tudom mondani, csak az 1-ftos termékeket nézem meg. Tudom, ez lutri, én is úgy jártam többször is, hogy nem tudtam eladni, bepipultam, feltettem 1 ftra, akkor elvitték, de max 11 ftért...

Hiszem, hogy ez van akinek bejön, van akinek nem...

Nekem sem jön be, pedig én is arra szánnám, hogy lánnyaim öltöztessem a bejött pénzből. Nekem pedig szinte mindenem egy ftról indul, és mégsem...

Viszont amit venni akarok, az egekig megy....

Szóval nincs tippem, max annyi, hogy indítsd lejjebb árról, vagy adj meg minimálárat-bár én személy szerint azt sem szeretem...

Vagy csinálj kisebb csomagokat, 4-5 dbosakat...

2011. máj. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
A minimálár az nem jó, azért külön fizetni kell, ha nem kel el a csomag 120Ft-ot egy aukciónál. Már befürödtem vele.
2011. máj. 4. 10:47
 4/30 anonim ***** válasza:

Én most tettem fel néhány dolgot 1 ft-ra, de még így sem nagyon megy, amit én ezrekért vettem, most fillérekért fogom eladni :(

Milyen méretű ruhák? Épp vadászok fiú rucikat, 4-6 éves méretben.

2011. máj. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
0-14 éves korig van minden fiú-lány. Írok priviben!
2011. máj. 4. 11:09
 6/30 A kérdező kommentje:
Ja, csak te tudsz nekem írni privátba. Ha érdekel írj!
2011. máj. 4. 11:10
 7/30 anonim ***** válasza:
írtam..
2011. máj. 4. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 A kérdező kommentje:
Írtam választ, megkaptad? Mert szórakozik a levelezésem nincs az elküldöttek között a levél.
2011. máj. 4. 11:30
 9/30 anonim ***** válasza:
nem kaptam semmit
2011. máj. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:

Én is kíváncsi vagyok a ruháidra. Megírod priviben a felhasználóneved? Nekem 2-3 éves fiú ruhák kellenének.

Amúgy én sem tudom eladni a ruhákat. Pedig gyönyörű ruhái vannak a kisfiamnak, mégis csak fillérekért veszik. Egyetlen dolog volt eddig amit jó árban sikerült eladnom. Az egy nike edzőcipő volt. Amúgy szerintem az amire jönnek a vevők, az angol ruháknál a next márka. Fontos az is, hogy hol lehet átvenni személyesen. A Budapestieknél nagyobb az esély, hogy át tudja venni személyesen. Ja, és az is fontos, hogy eddig hány adás-vételed volt, milyen értékeléseid vannak. Legalábbis én vevőként ezt szoktam nézni. De tényleg nem értem, hogy én fillérekért adom el a ruhákat, amiket meg én szeretnék venni, azoknak több ezer lesz a vége. :(

2011. máj. 4. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!