Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Aukciózós anyukák, mi a...

Aukciózós anyukák, mi a sikeres eladás titka?

Figyelt kérdés

2 gyermekem van, eléggé rossz az anyagi helyzetünk, otthon vagyok még a kicsivel GYED-en, sok a hitel, rezsi, alig tudunk kijönni a pénzünkből.

Régóta adok-veszek aukciós oldalakon, a kinőtt ruhákat...stb. Most gondoltam egyet (aki mer az nyer alapon) és vettem 50kg használt angol gyerekruhát (a kis félretett pénzecskémből), hogy némi haszonnal eladom.

Hát nem megy. Kis csomagokban árulom 2500-3500Ft között, méretek, nemek szerint szétválogatva. Szép képeket csináltam, részletes termékleírást adtam a ruhákról, minden apró hibácskát feltüntetve. Kb 250Ft/db-árra jön ki és a ruhák többségben márkásak, új és újszerű állapotúak. Miért nem veszik meg? Sokan nézegetik, érdeklődnek, de mégsem kelnek el a csomagok. Mit csinálok rosszul? Segítsetek, mert csak benne áll a pénzem és nagy szükségem lenne rá! Köszönöm!


2011. máj. 4. 10:36
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:

100% pozitív a visszajelzés a vásárlóimtól, 360 adás-vételem volt már.

Én vidéki vagyok, bp-i átvételt nem tudom megoldani.

Az igaz, hogy a NEXT márkát szeretik, de 50kg ruhába nem az összes NEXT. Mert nyers árut vettem, amiből a turik is dolgoznak. Volt benne más szuper márka is ADIDAS,REBEL,NIKE,S.OLIVER...stb. Lehet, hogy válogatva kellett volna vásárolnom, csak úgy sokkal drágább a kg-os ár és azt csak db-os eladással éri meg értékesíteni.

2011. máj. 4. 12:21
 12/30 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelnek lány ruhák,8 hónapostól 3 éves korig.
2011. máj. 4. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Véleményt azért légyszi írjatok! Jók a ruhák vagy nem tetszenek, vagy drágák?
2011. máj. 4. 14:05
 14/30 anonim ***** válasza:
Én például azért nem vásárolok ruhát az interneten, mert rájön a drága postaköltség,így már nem éri meg.Inkább börzén veszek ilyesmit.
2011. máj. 4. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
Jók a ruhák. De tudod mi lehet még a probléma? A sablonod. Nagyon szép. De én az ilyen aukciókból kapásból kilépek, mert nekem az ilyen extra sablonokat nagyon lassan tölti be a gép. És utána a képekre még perceket kell várni. Nem minden sablonosból lépek ki, mert az egyszerűbbeket gyorsan betölti, de a te aukcióidat nagyon lassan tudtam megnyitni. És nekem pl. nincs időm és türelmem, hogy kivárjam.
2011. máj. 4. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 A kérdező kommentje:
Köszi a véleményt! Egyébként épp ezért töltöm fel a képeket alulra is, sőőt az utolsó aukcióimnál már a sablonba nem is teszek képet. De ez egy hasznos vélemény volt, majd egyszerűsítem a leírásokat is! Köszi!!!
2011. máj. 4. 19:46
 17/30 anonim ***** válasza:
Küldd el nekem is légyszi a felhasználónevedet! Köszi
2011. máj. 5. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Babyka78 vagyok, véleményt továbbra is írhattok az aukcióimról, szívesen veszem a tanácsokat!!!
2011. máj. 5. 12:26
 19/30 anonim ***** válasza:
Elküldtem privátba a vélemyényt,szerintem az a baj.egyébként tetszenek a ruhák,de én a helyedben átirnám a szöveget,és uj fényképeket csinálnék.Meg még végre hajtanám az emailemben leirtakat:-)
2011. máj. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
Megnéztem én is. Én mint vásárló, nem licitálnék, mert 56-86 méret egy csomagban szerintem nem jó. Két csomagot néztem meg, de mindkettő 56-86 volt. Igaz az feltüntetted, hogy miből hány darab van ill. méretenként miből mennyi van, de az én kislányom most 80-86 ruhákat hord, lehet hogy érdekelnének a nyári ruhák, de mit csináljak a 56-74 méretekkel. Viszont lehet egy leendő anyuka szívesen vásárolna 56-62 nyári ruhákat, de 62-80 méretű nyáriakkal semmit nem fog tudni kezdeni. Az én véleményem, hogy méreteket egy kicsit jobban bontsd meg ill. évszakok szerint is.
2011. máj. 10. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!