Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy all 2 eves koruli lanyoto...

Hogy all 2 eves koruli lanyotok/fiatok a szobaisztasaggal? Hanyszor van 1 nap "baleset". Szol mar ha jon a pisi, kaki? Hanyadik napnal tartotok?

Figyelt kérdés
Mi a 3. napnal.A lanyom a honap vegen lesz 2.Regota bilizik.A kaki elott szol.Eddig ugye nem kellett szolnia a pisi miadt de 3. napja probalkozunk.Ertelmes kis csaj.Meg nem igazan beszel csak a szavak elso 2 betujet mondja,ismetli.De tudja mi a pisi de meg eddig nem szolt ha jott.Elso nap egyszer pisilt be tegnap es ma 2-szer.Mar amikor csorog akkor kiabal hogy pipi.De ugye olyankor mar keso.Igy 30-45 pecenkenk raultetem vagy a bilire vagy a wc-re.Amikor alszik es elmegyunk boltba ide-oda adok ra trening pelust.Nektek mennyi ido utan szokta meg a pelus nelkuli eletet?Mennyi ido utan szolt?Szerintetek csinaljam van igy ertelme?Vagy mindenki igy kezdi?Barmilyen tanacsot szivesen olvasok!Koszi a valaszokat!
2011. máj. 4. 16:16
 1/5 anonim ***** válasza:
egész konkrétan sehogy... nem ül rá, nem szól ha pisilni kell , hallani sem akar az egészről. védőnő szerint ne csináljak (MÉG )semmit
2011. máj. 4. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Kétévesen még nem . rá egy hónapra kezdte a bilizést.


egy nap akkor még 1x volt baleset de 1 hét alatt kinőtte.

2011. máj. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
pont ott áll az én fiam is az első válaszoló mellett.Vagyis,nem érdekli,rá se ül,rá se néz,ha mondjuk,hogy na rá ülsz a wc-re akkor hevesen tiltakozik.
2011. máj. 4. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

csatlakozom a nem bilizős táborhoz :)

22 hónapos a kisfiam, egyáltalán nem érdekli a bili, ahogy a többiek írják, rá se néz

ő akkor szól, ha bekakilt, szerintem az már kényelmetlen neki

2011. máj. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

első vagyok, enyém 27 hónapos, kislány. pontosan tudja mi a bili, a szűkítő , a WC, de abba pisiljen a huga, az anya, meg az apa.Nem, ő pelust kér és szépen folyékonyan mondja is, hogy pelust kérek, lécci cseréld ki anya.....


Pedig imádja az Elmo Felejtsd el a pelust DVD-t, tetszik neki bili, de rá nem ül, a WC-től pedig "fél" legalábbis ezt mondja.

2011. máj. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!