Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Éjszakai baleset utáni ágy...

Éjszakai baleset utáni ágy tisztítás, de hogyan és mivel?

Figyelt kérdés

Szeretném ki sikálni az ágyat de a matrac nem kivehető.Körben támlás ágyról van szó.Nem csak folt ki tisztítást szeretnék hanem az egész matrac részt ha már neki állok.Mivel csináljam?

Elég csak pl valami kárpit tisztítóval vanish (bár gondolom nem mert nem csak a huzat pisis hanem maga a matrac is) vagy valami szappanos víz?

Ti mivel csináljátok?Ha kész lesz,megyek gumis lepedőt venni :)


2011. okt. 11. 09:51
 1/6 anonim ***** válasza:

[link]


Lehet, hogy vicces, de én ilyet használok otthoni "balesetekre", a férjem ötlete volt. Jól tisztít, és fertőtlenítő hatású, és nem is drága.

2011. okt. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Már én is néztem ilyesmit,de ez csak kárpitfelületi tisztítást csinál.Mivel a szivacs beszívja a pisit gondolom ez arra nem elég.Mélyebbről kell kimosni ezért gondoltam alaposabb tisztításra.
2011. okt. 11. 10:06
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én az ilyen kis "balesetekre" sót szoktam önteni és az felszívja a nedveséget. A Vanish-től nekem csak rosszabb lett!
2011. okt. 11. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A só is remek,ha nappal történik a "baleset". Csak hogy ha éjjel pisil be és nem ébred fel rá,simán beszívja a szivacs reggelig.

A vanish nálam azért nem vált be igazán,mert kiszedi a színét a huzatnak.Viszont ha nagyon vizesre sikeredne a tisztítás a só jó ötletnek tűnik rá!Köszönöm!

Azt hiszem neki is állok egy kis szappanos vízzel hogy megszáradjon estére,de az ötleteket továbbra is várom,nem hinném hogy most fogom ezt utoljára csinálni :)

2011. okt. 11. 11:05
 5/6 anonim ***** válasza:
legközelebbre tegyél rá vízhatlan lepedőt !
2011. okt. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Most vettem,eddig nem volt rá szükség :)
2011. okt. 11. 13:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!