Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi volt eddig a legalkalmatlan...

Mi volt eddig a legalkalmatlanabb pillanat, amiben pisi vagy kaki baleset történt?

Figyelt kérdés
2010. márc. 31. 15:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Csípőultrahangon pisilt a drágám :-)

De nagyon aranyosak voltak (doki + asszisztens) szemrebbenés nélkül letörölték, mondták hogy előszokott fordulni.

2010. márc. 31. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A Fiam a gyerekorvost pisilte le, amikor az a kukacát akarta szemügyre venni. :D
2010. márc. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
15 hónaposan észrevétlenül a fürdővízbe kakilt pancsizás közben. Nekünk csak az tűnt fel, hogy "hoppá, mi úszik ott a vízben?!?!" :-))))
2010. márc. 31. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

egy hónapos vizsgálaton a doktornénit célozta meg.

majd csipővizsgálaton pisilet egyet az öltöztetőasztalra.


de a legjobb az volt mikor a védőnőnél engem pisilt végig, gyalog voltunk, és persze nekem nem volt csereruhám :)


a legmeglepőbb - mikor a nagymama akarta tisztába tenni, lahajolt egy törlökendőért és a drágám a nagyi nyakába pisilt a pelenkázoasztalrol.

2010. márc. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is pisilt az ultrahangon...:) Nekem nem volt ciki..

Viszont aminek nem igazán örültem,az még pici korában olyan éjjel 2-3-4 körül lehetett,hogy pelusozás közben olyat fosott,hogy a 3 méterre lévő ajtó is olyan lett,olyan sugárban jött ki belőle... :),és ahogy elkaptam a kezem,mert hogy az is jó olyan lett,hát még jó,hogy a plafonról is azt szedtem még reggel is....:)

Ja..és persze huzatot is kellett cserélni a

takarómon,meg a párnámon,mert az is tökre kakis lett...:)

2010. márc. 31. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Csípő uh és gyerekorvos nálunk is megvolt :) Meg amikor császármetszéskor kiemelték, akkor is pisilt. Pisilte már le az apját és mind a két nagymamát is. Nagyon szeretett egy időben pelenkázás közben kakilni, mert amikor megemeltem a lábát, akkor általában megszállta az "ihlet" :) De a csúcs az volt, amikor kb. 2 hónapos korában sugárban lefosott. Természetesen egyedül voltam itthon, hát érdekes volt, amíg rendbe hoztam magunkat :)
2010. márc. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Az én kisfiam a gyerekorvosi váróteremben úgy befosott, hogy minden ruhája teljesen átázott. Persze az ölemben ült és a nadrágom is olyan lett. Neki volt váltóruhája, nekem nem:-)

A csípőultrahangon is a vizsgálat közben rakta tele a pelust. Szerencsére az bent maradt, mert nálunk rutinosan csak azt az oldalát bontják meg a pelenkának, amelyiken vizsgálnak. De az a bűz!

2010. márc. 31. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

hihi :DDD

nálunk is volt 1-2 baleset :)

dokinéninket 2x pisilte le. szép sugárban... férjem mondta, hogy bunkó vagyok mert még elnézést se kértem ezért de szerintem annyira várható ha 10 percig meztelenü kell lennie akkor a hüviben pisilni fog :) és azt se hiszem, hogy egy gyerekdoki ezen kiakadna vagy egyáltalán meglepődni :)


volt kb. egy hónap amikor minden nap lepisilte a férjem, akkor volt, hogy pont a tenyerébe kakilt :D


én is rendszeresen le vagyok pisilve, legjobban akkor örültem mikor vendégek az ajtóban álltam, ruháim meg csöpögtek a pisitől :D


de a legeslegrosszabb az volt mikor oltás után popiban lázat mértem neki és arcon pisilte magát :((( nagyon szégyeltem magam, hogy nem vettém észre, hogy pisilni fog :( szerencsére csak pár csepp érte a pofiját. azért majd ha nagy lesz elmesélem neki :D


neked mi volt?

2010. ápr. 4. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
pár hónapos koráig ha lekerült a pelus akkorát kakált,hogy lekakálta a doktornénit :)
2010. ápr. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenkinél volt ilyen baleset,szerintem abszolut nem ciki.

Én azt nem szeretem,ha friss pelenkat cserélek,s mire felöltöztetem,kezdhetem elölröl,mert abba kakilt bele...

2010. ápr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!