Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kis fiam Go Diego Go-s mese...

Kis fiam Go Diego Go-s mese rajongó. Vkinek vmi ötlete h hol tudnék neki vmi ilyen mese figurás polót venni?

Figyelt kérdés
Már sok helyen néztem..a vaterától kezdve..nem is tudom hány helyen de sehol nem kapok.Akinek esetleg van ötlete, v esetleg van neki otthon eladó, v megunt ilyen ruhája 1-2 db akkor kérem jelezze
2011. máj. 7. 13:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szedj le egy képet netről és csináltass neki egyet.
2011. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2011. máj. 7. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

én tök véletelenül egy turkálóban akadtam egy ilyen pólóra. Nálunk is nagy kedvenc ez a mese- fiam imádja azt a pólót! :)

Egyébként jó ötlet a rávasalható matrica is, és sima pólóból is tudsz egy vagány diégósat varázsolni! Aranyos matricák vannak a teszveszen is.

Így nem is olyan drága.

2011. máj. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én is turkálóban vettem. De nem is tudtam, hogy ez egy ismert mese, csak úgy megtetszett, és utána mondták az anyukák. :)
2011. máj. 8. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Vaterán nincs?:)
2011. máj. 15. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ruhásdoboz.hu
2011. máj. 16. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Van egy mágneses könyvem Diegos-új. Ha érdekel. Gyereknapra jól jöhet.Amúgy a teszveszen és a vaterán is láttam polót újat és használtat is.

[link]

Nekünk is van az enyém imádja igaz ő a hűtőre ragasztja. De napjában többször is átrendezi.

2011. máj. 16. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!