Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Foga miatt aludhat rosszabbul?

Foga miatt aludhat rosszabbul?

Figyelt kérdés
Kisfiam 2éves múlt áprilisban, pár hete nagyon rosszul alszik.Éjszakánként 5-6x is felkel, nyomja magát felfelé fejjel, forgolódik, csak akkor nyugszik meg ha felveszem.Az utolsó négy foga most jön. Az egyiknek lent már kijött a teteje. Előtte szépen aludt. Már minden rosszra gondoltam, de lehet, hogy ez az oka?Aggódom.Tapasztalatok?Emiatt kakálhat egy nap többször is.Mert egyébként mindig 1xkakált naponta, most meg van,hogy 2-3xis.??
2011. máj. 7. 21:46
 1/4 anonim ***** válasza:

az alvással mindenképpen összefüggésben lehet az, h jön a foga. emiatt ne aggódj, minden kisgyermeknél így van.

viszont azt nem tudom, h a székletet befolyásolhatja-e.

2011. máj. 7. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a foga a ludas, az befolyásolja a székletet is, lehet gyakoribb, vagy hígabb...Próbáltad a Dentinoxot, vagy a Chamomilla Vulgarist, esetleg a Viburcol kúpot? Ezek mind jók fogzásnál..
2011. máj. 7. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha jön a baba foga hasmenés előfordulhat,ezért én ugy gondolom,a székletre is ez van most hatással.A gyakori ébredés is ettől lehet.:)
2011. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
szinte biztos hogy attol van. marmint a fogatol! es ha kakal is tobbszor egy nap akkor meg biztosabb. vigyazz mert a kaka ilyenkor konnyebben kicsipi a popsijat! meg hasmenes is elofordulhat! sot meg be is lazasodhat! ejszakara adhatnal neki valami kupot vagy valami enyhe fajdalom csillapitot. nem tudom mi van otthon mert mar 10 eve kulfoldon elek. kerdezz ra a gyogyszertarban.
2011. máj. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!