Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ovikezdésre mi kell? Mit...

Ovikezdésre mi kell? Mit kérnek az ovik általában?

Figyelt kérdés
2011. máj. 10. 13:00
 1/4 anonim ***** válasza:

benti cipő fehér talpú

váltásnak mindenből egy - bugyi nadrág felső -

ált. ágynemü szett és oviszsák + sporthoz zsák


tisztasági csomag - fogkefe fogkrém fogmosópohár szappantartó kis kéztörlő


mindenbe jelet kell varrni monogrammal.

2011. máj. 10. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Óvodafüggő!

Sok helyen kérnek oviszsákot, kis törölközőt és ágyneműt.

Nálunk egyiket sem, mert dobozok vannak, papírtörlőt használnak és az ovi adja az ágyneműt és a huzatot is.

Nekünk csak váltócipőről és sok-sok ovis ruháról kellett gondoskodnunk. (ovis ruha= kényelmes, könnyen mosható ruhák)

Havonta kell beadnunk tisztasági csomagot, ami szalvéta, 100-as pzs, és egy guriga wc papír. VAlamint havonta 300 Ft csoportpénzt is fizetünk, amiből a gyerekeknek vesznek dolgokat. (pl. elmentek sétálni a piacra és vettek zöldségeket, gyümit, amiből vitaminsalit csináltak utána)

2011. máj. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valóban óvodafüggő, de azért leírom én is, nálunk mit kérnek:

– benti cipő (talp színe mindegy :), ne legyen papucs, hanem olyan, ami rajta marad a lábán, pl. szandál

– ágynemű, ennek a méreteit is megadták, hogy mekkora lepedő és paplanhuzat kell

– tornához kiscsoportban nálunk csak egy cipőt kértek

– törölköző/fogkefe/fogmosópohár nem kellett, ezt adta az ovi (gondolom, vmi szponzor), de minden hónapban kell vinni „tisztasági csomagot”: vécépapír, zsebkendő, fogkrém, szalvéta

– van csoportpénz is havonta

2011. máj. 10. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
14:20-as voltam: kihagytam, nálunk is van benti és kinti nadrág (nyilván mert a kintit összekoszolja, ne abban aludjon) és váltóruhaszett (ez gyerekfüggő, az enyém eleinte sokszor bepisilt, így jó sokat vittem mindenből)
2011. máj. 10. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!