Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nem tudták betömni 3 éves...

Nem tudták betömni 3 éves kislányom fogait, mert nem engedte. Érdemes altatásos fogászatot keresnem?

Figyelt kérdés
Ilyen kisgyereknél nem veszélyes?Elég sok szuvas foga van és nem szeretnék várni addig, amíg fájni kezdenek neki.
2011. máj. 10. 15:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Fájni? szuvas?

ezek csak tejfogak. mitöl szuvasak? nem rendesen tisztítjátok vagy cumizik, meg cukrosat iszik éjszaka?

fájni a tejfog nem tud.

2011. máj. 10. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

altatás....neee....szerintem legalábbis!


Te vagy aki mutkor kérdezted, hogy lehet e 1-2-3-4-sok lyuka 3 éves kislnyának?


Tényleg lyukak?Nem vitted másik dokihoz?

2011. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
a dokink azt mondta, hogy muszáj betömni, mert mégtöbb lesz, és begyulladhat tőle az inye.
2011. máj. 10. 15:12
 4/8 A kérdező kommentje:
igen én vagyok.Várok egy hetet, hogy megnyugodjon, mert nagyon kikészült a dokinál. Nem engedett semmit. Elviszem máshoz is, csak eszembe jutott az altatás is.
2011. máj. 10. 15:13
 5/8 anonim ***** válasza:

Második vagyok, szerintem vidd el más dokihoz is, mielőtt elaltatnák, és betömnék neki...

amúgy mitől lehet, nem mondták?

2011. máj. 10. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekünk a szomszéd kisfiúnak is nagyon szuvasak a fogai, pedig 2,5 éves, és a szülei nem adnak neki cukrot-csokit, sőt, kimondottan répa-gyümölcsrágcsálók, ők sem értik. Eddig egy fogát tömték még be a kisfiúnak, nem altatásban, de érzéstelenítésben. Persze végigordította, de másképp nem ment.
2011. máj. 10. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mondtam, hogy Gabit használtunk, erre azt mondta, hogy elmexet vegyünk.Nem mondta, mitöl van. Az tény hogy eszik néha édességet, de nem minden nap. Nekem is és férjemnek is rosszak a fogaink. Sűrűn járunk dokihoz. Anyatejes volt, soha nem is cumizott, vizet szereti a legjobban, néha iszik kakaót, de ki nem? Kétszer kapott nyalókát, amit nagyon megbántam, néha tútó-rudit. Ismerek olyan gyerekeket, akik minden nap kapnak valami csokikát. Hát én nem vagyok ilyen és mégis velünk történik ez. Amúgy a zymafluort én nem adtam neki, mert azt mondta adokink, hogy ártalmas az a sok flour,vegyünk fluoros fogkrémet, annyi bőven elég a szervezetének. Hát nem tudom, most adom neki, hátha nem romlanak tovább.Cukormentes rágót kap két naponta, logopédus javaslatára,amitől meg megy a hasa ugye. :( Nincs jó megoldás, genetika....
2011. máj. 10. 15:40
 8/8 anonim ***** válasza:
Szegèny:((( őszintén, ha a fiamnak ilyen gondja lenne, én meg sem próbálnám altatás/bóditás nélkül, mert a nyelvét nem tudom lefogni, max a fejét, kezeit...borzasztó! Én amugy ugy tuttam, hogy tejfogat nem tömnek.
2011. máj. 10. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!