Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Meddig lesz ez még ilyen...

Meddig lesz ez még ilyen nehéz? Vagy nem nekem találták ki az anyaságot?

Figyelt kérdés
Lányom két éves,de már megint alig alszunk éjjel soxor megébred,ki akar jönni,nem eszik,hisztizik,szaályosan félek tőle néha.Mikor lesz már egy kis nyugalom? A férjemet akarom!!!!!Meg egy kis nyugalmat,ugy érzem soha nem lesz jobb nyugisabb...vagy amikorra igen már öreg leszek és a házasságom is kihűl. Hülye vagyok?
2011. máj. 13. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy hülye, csak fáradt vagy!

Átérzem a helyzetedet!

Az én 23 hónapos gyerkőcöm ugyan alszik éjjel, de az evés és a hiszti problémákat én is nehezen viselem.

Sokszor sírni tudnék, mert úgy érzem, hogy nem bírom tovább, de aztán összeszedem magam és átlendülök a nehézségeken.

Szóval türelem, csak jut majd nekünk is egy kis nyugalom :)

2011. máj. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
De mikor???Ráadásul van még egy 8 hónaposom is... Létezik anyuka aki ezt felhőtlenül tudja élvezni?Ugy érzem rosszul vagyok összerakva,attól várom a csodát ha elmennek végre oviba.Persze a másikfelem meg elképzelni sem tudja hogy a hét nagy részében idegenek nevelgessék őket...:-)
2011. máj. 13. 20:26
 3/5 anonim ***** válasza:
Akkor ott a bibi,a tesó miatt van az egész,így jön ki nálla a féltékenység.Mondogasd neki,hogy mennyire szereted őket,vedd öledbe mindkettőt sokszor.Ez hatott nállunk,de ahány ember annyi féle..Hajrá,biztos nem könnyű ilyen korkülönbséggel!!Esetleg nem tudod őket 1-2 órára mamira bízni?
2011. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nagyon sokat van foglalkozva a naggyal,talán többet is mint a kicsivel. Nem féltékeny nagyon. Mami néha 1-2 órákat bevállal,de általában csak egyszerre egy gyerekkel,ami jó meg minden,de nekem ugy látszik nem elég.Nagyon jó lenne ketten is lenni a párommal,hiányzik az az időszak,és emiatt lelkiismeret furdalásom van.
2011. máj. 14. 08:49
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút megértelek, sokan érzünk szerintem ugyanígy. Csak tudod, nehéz rá mit írni. Mert igazi megoldás, a csuda sem tudja mi lenne. Leginkább az, ha valaki levenné ezt a terhet időnként rólunk. A 8 hónapost nagyira bízni, és a 2 évest családi napközibe, vagy játszóházba elvinni 1-1 órára időnként? Jobb ötletem tényleg nincsen, pedig nagyon fontos lenne, hogy te is pihenj!!!

A gyerkőcnek sem jó, ha anya ki van merülve. Mert akkor jönnek a kiabálások, és a közönyös dolgok. Nem tudsz úgy odafigyelni rá, nincs türelmed vele játszani, legszívesebben megszabadulnál tőle egy picit. Sajnos, ismerős érzések ezek nekem is, pedig csak 1 fiam van.

Épp most vitte el az apja, hogy legalább pár órát külön tudjunk lenni így hétvégén.

Vasárnap is ugyanezt fogja tenni, mert csak így tudok pihenni kicsit.

Én persze takarítok közben, de nekem már az is pihentető, ha nem a rosszcsonttal vagyok itthon.

2011. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!