Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mikor viszitek újra oviba,...

Mikor viszitek újra oviba, bölcsibe betegség után a 2-3 éves gyereket?

Figyelt kérdés
Nagyjábol túlvagyunk a betegségen, utoljára szerdán volt lázas, már nem folyik az orra, néha még köhög. Holnap vigyem?
2011. máj. 15. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
Én vinném, de te látod, ha nem vagy biztos abban hogy jó ötlet, és meg tudod oldani a felügyeletét, akkor maradjon még.
2011. máj. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Végül is itthol maradhatok vele, de nem tudom... 4 hete kezdte az ovit, és már megint kihagytunk 1 hetet, mert első héten is beteg lett. Dehát a nap már nem oszt, nem szoroz. Csak nemtudom meddig fertőz, vagy vissza eshet-e ha ujabb valamit szed össze. Tudom, minden ovikezdés ilyen, sajnos.

Lázzal tuti nem vinném, de ha majd köhög az oviban, ahhoz miit fognak szólni??? És hát a gyerek szempontja sem utolsó.

2011. máj. 15. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Amikor a doktor nénink azt mondja, hogy mehet, már viszem is. Én mindig hallgatok rá, pedig nincs segítségem, magamnak kell megoldani a gyerkőc felügyeletét.
2011. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálatok nem kell orvosi igazolás amikor betegség után újra mentek? Én mindig akkor viszem bölcsibe betegség után, amikor a doktornő azt mondja, hogy már vihetem. Nálunk igazolás nélkül be se engedik.
2011. máj. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ma már belinkeltem ezt egy helyre, de szerintem ide is illik:

[link]

gondoljuk meg, mikor visszük gyerekek közé

2011. máj. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat. Elolvastam a cikket is.

vegul is elvittem ma oviba, mert reggel mar egyaltalan nem kohogott es nem taknyolt, es a beszoktatas igy sem zokkenomentes.

Az orvosnenink azt mondta mehetunk, igazolas nem kellett, mert egyszerubb volt megbeszelni az ovonenivel a hianyzast.

varom a kovetkezo virust, bacit stb...

2011. máj. 16. 14:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!