Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ahol ma rossz idő volt, mit...

Ahol ma rossz idő volt, mit csináltatok a gyerkőccel egész nap?

Figyelt kérdés
2011. máj. 15. 17:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Az volt a terv, hogy a férjem elviszi őket valahová, én meg addig leselejtezek pár cuccot a gyerekszobákban, mert egy csomó felesleges dolog van, ami engem már zavar, és más meg hasznát venné (kisebb gyerekek).


Hát fél óra múlva már jöttek vissza, mert elkezdett zuhogni az eső. Aggódtam, hogy majd lesz kiborulás, ha meglátják, hogy a játékaikat selejtezem (pedig ha nem tudnak a hiányról, észre sem veszik, annyi felesleges játékunk van), de nem, jöttek segíteni, bár így lassabban haladtunk, de legalább telt az idő. Persze ment az alkudozás, hogy csak ezt tartsuk meg, meg még ezt, na meg azt, hát megmondtam, hogy mindenki választhat 3 játékot, a többi megy ki, mert kell a szegény gyerekeknek. Így könnyebb volt. :-)

2011. máj. 15. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Rajzoltunk, építőkockával játszottunk, takarítottunk (amivel marha lassan haladtam, mert segítettek ők is, de legalább nem unatkoztunk:)), gyurmáztunk.
2011. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, voltunk kint is. Rájuk esőkabát, gumicsizma, és ugrálás a pocsojákba. Nagyon szeretik. :D
2011. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Délelőtt gyurmáztunk, legóztunk, segített főzni. Délután palacsintát sütöttünk, aztán a nagyot (2,5 éves) elvitte az apja az élményfürdőbe. Itt van a városban, 4 után kedvezményes a jegy. Én itthon dekkoltam a 6 hónapossal.
2011. máj. 15. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Vasárnap végzek el minden házimunkát, ami a gyerekkel egy hétig tartana. Apa délelőtt elvitte a nagymamáékhoz, majd délután játszóházba, utána pedig a plázában csavarogtak.
2011. máj. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!