Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Anyukák ti mit csináltok...

Anyukák ti mit csináltok amikor a gyereketek Ált. Iskolába 1-est kap?

Figyelt kérdés
2011. máj. 17. 21:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Segítek neki tanulni.
2011. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Mennyi idős? 1-4 osztályban az simán az én hibám, mert még nem biztos, hogy fel tudja mérni, tanulnia kell, csak úgy jut előre. Nem fordulhat ilyen elő, mert leülök vele tanulni.

Felsőben megkérdezném, hogy mihez szeretne kezdeni felnőttként és hogy gondolja elérni, ha nem tanul.

2011. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
0%
Mivel minden napra nagyon készülünk, így ezt nehezen tartom elképzelhetőnek, ha emellett mégis becsúszik, hát nem tudom, de azt igen, hogy mit NEM csinálnék: nem szidnám össze a gyerekemet.
2011. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
5. a gyerekem
2011. máj. 17. 21:27
 5/17 anonim ***** válasza:
Az enyémek megkérdezték, hogy miért kaptam, mi volt a baj, tudnak-e segíteni. De egyébként simán aláírták. Mondjuk sok egyest nem kaptam, 2-3 volt talán az egész általános alatt.
2011. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Még nem jár iskolába, de először elgondolkoznék, én hol hibáztam.

Helyesírásból kapott egyest?

2011. máj. 17. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Egyébként az én szüleim sose tanultak velem, a tanulás az én felelősségem volt, csak akkor segítettek, ha külön kértem. Kikérdezés is csak külön kérésre volt.
2011. máj. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Beszélnék a tanárral, hogy mit nem tud a gyerek, miben segítsek neki. Csak barátságosan. Én gimiben tanítottam, egész más kép alakul ki egy tanárban a gyerekről, ha látszik, hogy a szülei odafigyelnek rá.

Egyébként bárkivel előfordul, ne szidd meg a gyereket, mert legközelebb nem fogja bevallani. Az sokkal rosszabb, most legalább tudod, hogy segítségre szorul.

2011. máj. 17. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

Ma 21:28

történelem témazáróból kapott

2011. máj. 17. 21:54
 10/17 A kérdező kommentje:
és ha kettest kap a gyerekem az szerintetek rossz jegy?
2011. máj. 17. 21:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!