Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisfiam aug. -ban lesz 2 eves...

Kisfiam aug. -ban lesz 2 eves es szeretnem raszoktatni, hogy a reggeli tapszer helyett velünk együtt reggelizzen! Hogyan csinaljam?

Figyelt kérdés
2011. máj. 19. 13:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Na, ez engem is érdekelne. A lányom most 14 hóapos és kb másfél éves korától terveztem a regglit velünk. Én úgy tudnám elképzelni, hogy mellette ott van neki a tápi vagy cumiban vagy pohárban. Ha kéri akkor ihat abból is és egy idő után talán elhagyja majd, de én ezt nem siettetném. Nálunk az a gond, hogy tápi után már csak délben akar enni, és engem inkább ez aggaszt, hogy nem tudok neki tízórait. Mit lehetne ilyenkor adni reggelinek? Engem az is érdekelne:)
2011. máj. 19. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
mi úgy csináljuk,és csináltuk egész pici kora óta,hogy amikor felébred kb fél 7 körül már kéri is a tejet,akkor kap 2,5 dl tejcit és olyan fél 9 felé megcsinálom a reggelit és jön velünk enni,amit mi eszünk,2 éves,de már 1 éves kora óta azt eszi reggelire ebédre amit mi,és akkor amikor mi eszünk.
2011. máj. 19. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az én gyerekeim is kb. 1 éves koruk óta esznek akkor és azt, amikor és amit mi. Oda kell neki adni a tápszert is, de más kaját is, eleinte csak kóstolgatni fogja, aztán rájön, hogy sokkal finomabb, amit ti esztek, és szép lassan már nem fog kelleni a tápszer. :)
2011. máj. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Az en fiam is azt eszi,amit mi!Az utobbi idöben viszont nem nagyon akar enni delelött,ha megitta a reggeli tapszeret!Ezert gondoltam,hogy elhagyjuk a tapszert reggel es velünk reggelizik!
2011. máj. 19. 21:12
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát akkor ne adj neki tápszert, ennyi :)
2011. máj. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!