Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mennyibe kerül a Waldorf...

Mennyibe kerül a Waldorf óvoda Bp-en?

Figyelt kérdés
Van valakinek információja erről?
2011. máj. 19. 13:35
 1/8 anonim ***** válasza:
46%
Miért különleges ez az Óvoda? (Csak kíváncsiságból)
2011. máj. 19. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
mert az államiba nemveszik fel a gyereket, ez meg a sarkon van...de nincs pofám azzal felhívni őket, hogy "jónapotkívánokmiatarifa?"
2011. máj. 19. 13:48
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Hát pedig nyugodtan hívd fel.

Én is felhívtam egy magánovit, jó napot kívánok, xy vagyok, érdeklődni szeretnék, mennyibe kerül, havonta 79ezer (itt padlót fogtam), nagyon szépen köszönöm, viszonthallásra.

Gondolom 2 perc múlva el is felejtették. Szerintem naponta többen hívják őket emiatt.

2011. máj. 19. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a 2. válaszolónak.Én is ezt csináltam(még nem tudjuk,hogy a körzetes oviba felvették.e,majd június elején ovikat,).A neten kerestem ovikat,és felhívtam őket pont úgy,ahogy az előttem válaszoló írta.A 10-ből 1-2 maradt,ami árilag is megfelel(het),ha nem veszik ide fel.
2011. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
mármint június elején kiderül.
2011. máj. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

Melyik kerületben van az ovi? Néhánynak tudom a pontos havi hozzájárulási összegét.

A Waldorf óvodák kevesebb pénzbe, de több munkába kerülnek a szülőknek, mint a magán ovik. Ennek oka, hogy nonprofitként működnek, állami normatívát kapnak. A szülőknek ezt az összeget kell kiegészíteni a hiányzó önkormányzati támogatással, amit viszont nem kapnak.

Budapesten 20-30 ezer közötti összegekről tudok. A mi óvodánkban nincs kötelező összeg, mindenki annyit vállal amennyit biztosan be tud fizetni. Van aki többet fizet, kompenzálva ezzel a kevesebb fizetésből élők kisebb befizetéseit.

2011. máj. 26. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Engem a XI. ker-i kamaraerdei ovi érdekelne. Én is 30e-t hallottam suttogni, de nem szeretném, ha amiatt zárnának ki minket a felvételből, mert nem illik a pedagógiájukba a pénzkérdés esetleg...
2011. máj. 27. 23:02
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
Nincs honlapjuk? Amúgy meg meg ezt meg kell kérdezni, másképp nem nagyon tudod meg. Én debreceni vagyok, itt 40 e forint étkezéssel kb. Esetleg érdeklődj telefonon "álnéven". Én is átmegyek néha ilyen esetkeben Kovácsné Máriába :)
2011. máj. 30. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!