Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Babaúszás 2 évesen? Érdemes...

Babaúszás 2 évesen? Érdemes ilyen korba elkezdeni járni?

Figyelt kérdés

A kisfiam most töltötte a második életévét.Még eddig nem voltunk se strandon se babaúszáson.

Itthon imád pancsolni,de fogalmam sincs mit szólna a baba úszáshoz.

Debrecenbe mennénk.Esetleg ha valaki olyan olvasná a kérdésem aki Debrecenbe hordja babúszásra a gyermekét kérem írjon véleményt, meg segítsen annyiba,hogy hol van erre lehetőség.


2011. máj. 22. 00:28
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia, babaúszás 3 hós kortól. 2 évesen az már nem babaúszás (búvárreflex és egy csomó dolog amire a babaúszás alapoz, már nincs illetve megváltozott...)

Pancsizni sosem késő elkezdeni, úszásoktatást pedig amennyire én tudom, 4 éves kortól...

2011. máj. 22. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia!Én most kezdtem el járni 8 hónaposommal babauszásra,de van egy két évesem is.Erősen gondolkozom rajta hogy őt is elvigyük,szerintem tetszene neki,a sok baba, a pancsikázás,énekelünk,körbe körbe megyünk a vizben meg különböző játékokat játszunk. Viszont a viz alá biztos hogy nem nyomnám le!
2011. máj. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam, hogy valami pancsolós foglalkozás 2 évesnek.

Második válaszoló ti hova jártok a kicsivel?Ott elvileg mehetne a 2 éves nagy gyerek is?

2011. máj. 22. 09:28
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem az egyik ismerősömnek a lánya talán 1 és fél éves korától járt ,de lehet hogy az 2 volt,nem tudom,de szerintem már 2éves korától járhat!
2011. máj. 22. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Második vagyok,még nem kérdeztem az oktatót,de szerintem járhatna a nagy is,mi Szlovákiába járunk babauszásra. :-)
2011. máj. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!