Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit olvastok mostanában 1.5...

Mit olvastok mostanában 1.5 év körüli gyerkőcöddel?

Figyelt kérdés
2011. máj. 24. 13:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Max képeskönyveket nézegettünk, de més most (2 éves múlt) se akarja, hogy olvassak neki.

Nézegeti képeket, magyaráz, de ha elkezdek olvsani, ordítja, hogy nem!

2011. máj. 24. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Keménytáblás könyveket, leporellókat. Állatosat, járműveset, gyümölcsöset.
2011. máj. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Nálunk a Boribon és Annipanni ami megy. Ezenkívül van még egy nagy mondókás könyve és egy olyan amiben kicsi fülek vannak. Ez a három a kedvenc, naponta olvassuk:-)
2011. máj. 24. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

még nem elég türelmes az olvasáshoz, úgyhogy csak lapozgatunk és mutogatja, mondja amiket felismer. a kedven most a Vidám Pöfivonat ( ugyan az a szerző, aki a Kisvakondokat írja-rajzolja), a Bumburi a városban, a Mackó levelei és a Három Kiscica.

[link]

[link]

[link]

[link]

A Bogyó és Babócát is szereti, de az mesében egyelőre jobban érdekli, most kezdi nézegetni könyv formájában is.

Olyan édes, ül az könyvvel az ölében és folyamatosan magyaráz:)

2011. máj. 24. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

első vagyok

Én nem is várom el egy 1,5 évestől, hogy csnedben végigulje, amíg olvasok, a nagyfiam is sokkal később igényelte.

2011. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Nálunk a könyv lényege a lapozás :). Néha egy-egy kép felkelti az érdeklődését, de az olvasásról szó sem lehet, mert ha én olvasok, ő nem tud lapozni :) Kíváncsi voltam más ilyen korú gyereket mi köt le, hátha bejön nálunk is valami, amitől nyugton marad fél percre :D
2011. máj. 24. 13:48
 7/15 anonim ***** válasza:
negyedik vagyok: max egy jó erős kötél, még 1-2 évig:)
2011. máj. 24. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
:DDDDD
2011. máj. 24. 13:56
 9/15 anonim ***** válasza:
a fiam a mondókás könyveit szereti,semmi mást nem hajlandó nézegetni.azt viszont mindig ugyanúgy kéri,háttal az ölembe ül,én fogom előtte a könyvet,együtt nézegetjük,énekelek,ő mondja,amit tud.közben minden oldalon végigmondja,hogy mit lát.a kerekecske gombocska és a ciróka maróka a kedvencei.21 hónapos
2011. máj. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Kia szabadba és hadd tombolják ki magukat.

Itt jó idő, lehet menni fürödni, nincs ennél jobb.

2011. máj. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!