Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Születésnapi ajándékot keresek...

Születésnapi ajándékot keresek 1 éves kislánynak 6-7 ezer forint értékben. Ajánlanátok valamit?

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a márkát is megírnátok a pontosság végett. Pl: Fisher Price tanulókutyus.
2009. júl. 8. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
Ficher Price rajtábla.
2009. júl. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

[link]

itt vannak homokozók és medencék egyben, kb 6000 ft

2009. júl. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
86%
Nem akarok senkit sem megbántani,de az ilyen tanulókutyusoknak nem sok értelmét látom, kb. olyan mintha az anya beültetné a tv elé a gyerekét, hogy a sok beszédtől majdcsak megtanul beszélni. Sokkal hatásosabb és jobb, ha a szülők tanítgatják a gyereket, esetleg a nagyobb testvér, de mindenképp hús-vér emberi lények! Az én nagyobbik lányom 1 éves szülinapjára egy kisautót (úgynevezett babataxit) kapott, aminek nagyon örült, egyből ráült és hajtotta magát, sőt még azóta is megvan (már 4 éves), jó lesz majd a kishúgának, aki most 7 hónapos. Ezt a márka-őrületet sem értem... Bár megtehetném, teljesen feleslegesnek tartom, hogy csak azért adjak ki több pénzt egy játékért, mert az márkás. Nyilván nem a kínai piacra fogok menni játékért, mert az meg veszélyes (mármint amit árulnak, széteshet, lenyelhetik a babák a tartozékokat stb.), de meg lehet találni az arany középutat. Nem azt mondom, hogy a 6-7 ezer Ft-ot sokallom, mert azt egyáltalán nem, de érdemes nem a márkát megfizetni, hanem inkább okosan választani, esetleg több kis apróságot venni neki.
2009. júl. 8. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hűűűűha. gondolom azért kért a kérdező márkát is, h ne kelljen vele még külön foglalkozni, h megtalálja, így neki sokkal egyszerűbb. és gondolom nem a saját gyermekének szánja, ha nincs gyermeke honnan tudhatná, h mi a jó???? szerintem inkább segítsünk egymásnak. többre megyünk vele.
2009. júl. 8. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

- esetleg ha van kertetek, akkor lehetne pár lépcsőfokos műanyag csúszdát (nálunk 7500 ft a játékboltban, no name márka)

- hintaló, szobahinta - rengeteg gyártótól és a legkülönfélébb árfekvésben

- hajas baba tartozékokkal, ruhácskákkal stb

- kisméretű háztartási eszközök: vasaló, fűnyíró stb, amivel titeket lát foglalkozni

2009. júl. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Van az a nagy habszivacs kirakó, sajnos nem tudom mi a hivatalos neve... de biztos tudod miről beszélek. Nagy méretű lapokból össze lehet rakni és játszó szőnyegnek is nagy jó :) Én erre szavazok, sokáig jó lesz neki.

2009. júl. 8. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek.

Neked kedves harmadik válaszoló csak azt üzenném, hogy nem kioktatást kértem, hanem segítséget. Miért írtál, ha nem a kérdésre válaszoltál. Egyébként pedig az utánad következő jól látja a dolgokat. Érti miért kértem a segítséget. Azért köszönöm Neked is.

További szép napot!

2009. júl. 8. 19:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!