Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 4 éves kislánynak szülinapi...

4 éves kislánynak szülinapi ajándék ötlet,5-10ezer forint értékben?

Figyelt kérdés
2010. jún. 15. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Hello kittys roller, vagy egy rózsaszin roller. Vagy futóbicikli, aminek nincs pedálja. Vagy pleh doh gyurmakészlet figuragyártó masinával. Vagy a kedvenc mesehősével vmi ruha. Vagy kb 5000 ft a jateknet.hun hercegnős sátor.
2010. jún. 15. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
köszi, a roller jó ötlet!
2010. jún. 15. 16:06
 3/4 anonim ***** válasza:
4,5 èves az unokaöcsém, most kapott rollert , ezért írtam. Gondoltam egy csajszinak is bejöhet:)
2010. jún. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Készítess fotókönyvet a családtagokról és saját magáról, írd bele mindenkinek nevét csupa nagy betűvel, hogy könnyen megtanulja leírni és elolvasni őket. Vagy írj neki egy mesét, amiben ő maga szerepel és használd fel hozzá a róla készült fotókat! Én ilyet adtam a hasonló korú kislányomnak, és ez lett a kedvence.
2011. jan. 19. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!