Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit tegyek, ha úgy zajlik 9...

Mit tegyek, ha úgy zajlik 9 hós babám pelenkázása, hogy folyton elfordul, el akar mászni, vagy fel akar állni? Milyen trükökkel lehet maradásra bírni a pelenkázón?

Figyelt kérdés
2011. máj. 25. 13:33
 1/6 anonim ***** válasza:
hát az enyém csak akkor maradt nyugton ennyi idősen, ha vmi nagyon nagyon érdekeset kapott a kezébe addig, pl a telefonomat vagy a bébiőrt....
2011. máj. 25. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nálunk is volt 1-2 dolog, amit ilyenkor megkapott, azzal játszottunk. De egy időben állva kellett pelenkázni, mert máshogy nem lehetett már. Nem a legegyszerűbb, de megoldható. 14 hós kislány anyukája
2011. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálunk dettó így van.Van amit rögtön eldob akkor még érdekesebbet kell neki adnom különben csupakaki:) lesz minden:)Már előre előkészítek habverőt vagy mobilt vagy homokórát ilyesmiket:)
2011. máj. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én már 6 hónaposan sem tudtam (mertem) a pelenkázón, csak az ágyon vagy a földön, féltem, hogy leugrik. azóta is (most1,5) vagy adok a kezébe valamit, extrém esetben olyat, amit egyébként nem kaphat meg (telefon, távirányító), vagy apuval ketten csináljuk, ha ott van. de van, hogy csak erőből megy, egyszerűen nem bírok vele. Egyik kézzel össze és lefogom a kezeit, gyengéden, de határozottan leszorítom, a másikkal secperc alatt rádobom a pelust, közben üvölt, mint a sakál. Persze amint elengedem, ezt mintha elvágták volna, megy, játszik, intézkedik.
2011. máj. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A habveron nagyon jot nevettem. :) Na majd en is kiprobalom. Ilyen eszembe sem jutott volna. Nallunk a kocsikulcs vallik be neha. De van olyan is, hogy barmit adok a kezebe, akkarmilyen erdekeset eldobja par masodperc alatt mert erdekesebb az, ha forogni akar en meg nem engedem. Ha lefogom akkor megszakad a nevetestol es fesziti magat, nagyon viccesnek talalja. Sajnos en parszor rakialtottam emiatt es ugy megszeppent, hogy egy percig meg sem mozdult addig en gyorsan bepelusoztam. 15 honapos de remelem hamarosan tul leszunk ezen az idoszakon mert nem konnyu.
2011. máj. 25. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de az enyém 18 hónapos és végigsikítja a pelenkázást. Én csak a pelenkázón teszem tisztába, mert onnan nem tud lejönni (leesni nem fog), az ágyon/földön simán elszalad kakis fenékkel.
2011. máj. 26. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!