Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mit csináljak? Jól csinálom?

Mit csináljak? Jól csinálom?

Figyelt kérdés
3 napja elkezdtük a bilire szokást az 1-ső nap nagyon sokszor bepisilt nem győztem kis gatyát cserélni a 2-dik nap nem pisilt inkább visszatartotta amíg nem mentünk aludni és pelus nem került rá ma meg csak 1x csurgott még idáig be. Valamit rosszul csinálok. Annyit elértünk hogy ruhástól ráül a bilire de arról hallani nem akar hogy húzzuk le a gatyot.
2011. máj. 27. 13:22
 1/6 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a kicsi?Még idegenkedik a helyzettől,nemigazán érti hogy most miért nem lehet bilibe pelusba pisilni ha eddig is így volt.Nekem eleinte a bilire nem akart ülni,vettünk wc szűkítőt,arra ráült és mikor sikerült megtapsoltam aminek annyira örült hogy mindig szólt,és azóta már tapsolni se kell.Ő Márciusban múlt 2 éves.
2011. máj. 27. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
2.5 éves a vécé szűkítőről sem akar hallani elkezd ordítani ha mondom hogy üljünk rá. Téltől ovisok leszünk.
2011. máj. 27. 13:35
 3/6 anonim ***** válasza:
Szól, hogy kell pisilni? Sajnos enyém is inkább becsurgat, minthogy szólna, én várok még egy hetet, hátha jobb lesz. Egyszerűen hiába beszélek a lelkére, ígérek csokit, bármit, nem szól, hogy pisi lesz, pedig már mutattuk, hogy ki hogy pisil, de nem hatja meg. És mindjárt 3 éves.
2011. máj. 27. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Amikor bepisilt akkor szól de nem mindig csokit én is ígértem neki. Amikor megbeszéljük hogy a bilibe kell pisilni akkor mondja hogy jó aztán ez feledésbe merül már én is ráültem a bilire bele is pisiltem de semmi.
2011. máj. 27. 13:46
 5/6 anonim ***** válasza:
nekünk nagyon bevált, hogy biliző gyerekekről nézegettünk képeket (neten is találsz). másik: biliztessétek meg a macikat, babákat, hátha beválik. ha nem megy, sztem tarts pár hét szünetet!
2011. máj. 27. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy tipp, hátha beválik:

Az én 2,5 éves kisfiam egyik kedvence Matuka. Ragasztottunk a bilire egy Matukás matricát, és a pisit elneveztük "üzemanyagnak". Így általában jön pisilni, amikor hívom, magától még csak ritkán szól. Kedden volt egy hete, hogy már nem kérte a pelenkát.(Azóta már alváshoz sem akarja felvenni, de még kell, mert minden ébredéskor tele vana pelusa.)

2011. máj. 27. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!