Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális ha egy 2,5 éves úgy...

Normális ha egy 2,5 éves úgy hisztizik, hogy veri a kezével a fejét és dobálózik? Közben persze ordit.

Figyelt kérdés
2011. máj. 27. 14:03
 1/4 A kérdező kommentje:

Nemrég kezdte az ilyen jellegű hisztit, és szinte mindent igy akar elérni. Próbálok nem figyelni rá, de annyira dühit.

Kinövi?

2011. máj. 27. 14:11
 2/4 anonim ***** válasza:

Az én most 3 éves lányomnál is előfordult, kb. 2,5 évesen kezdte, de meglehetősen ritka volt, mivel semmit sem ért el vele.

Amikor nekiállt üvölteni ész nélkül, egyszer elvesztettem a türelmem és tiszta erőből én is üvöltöttem: "Anya is tud ám üvölteni és sokkal hangosabban, mint te, úgyhogy abba is hagyhatod!"

Teljesen ledöbbent, azóta szinte sosem üvölt.

Szóval normális, ha nem sűrűn csinálja.

2011. máj. 27. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Na...az enyém is ilyen bolond:-)

Viccen kivül...ez a magatehetetlensége miatt van. Nem tud mit kezdeni, és magát veri, üti.

A lányom néha engem csapkod:-)

2011. máj. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Mar probaltam raveszekedni, de roszabb lett. Engem egyszer utott meg, racsaptam a kezere, azota azt nem csinalja.

szinte sajat magat hergeli, es nem birja abba hagyni. tiszta ideg leszek tole. Ha nem figyelek oda, akkor is addig fogja csinalni, hogy mar annyira zokog, hogy nem bir beszelni. De minden aprosagon. Peldaul ma reggel gondoltam vegre egyszer szeretnek egyedul beulni a wc-be, mondom anya kapcsol meset, nezzed, jo. Erre elhajitotta a taviranyitot, nem mese, es uvoltes. Es ez megy egesz nap. Mar annyira kiborit, hogy szo szerint beremeg az agyam.

2011. máj. 27. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!