Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hány éves kortól érdemes...

Hány éves kortól érdemes táncra beíratni a gyerkőcöt?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 00:23
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én lányom 6 évesen kezdte (jazz-balett), volt 4 éves csoporttársa is, nagyon aranyos volt, ahogy csetlett-botlott és próbálta tartani az ütemet a "nagyokkal" az évzáró előadáson, de azért látszott, hogy korai volt még neki picit.


Nekünk a táncpedagógus javasolta, hogy 6 évesen kezdjük el, az én lánykám is kiesik néha az ütemből, de élvezi és csinálja. :)

2011. máj. 30. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ha már benne van a boogie a lábába, már mehet is!!! ;)
2011. máj. 30. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"Nemhivatalos"-módon már kétéves kora óta jár néptáncolni a 3-4 évesek csoportjába, a tánctanár javasolta mikor egyszer kétévesen látta őt egy táncházban, hogy ugyan elvileg csak hároméves kortól lehetne vinni, de szerinte próbélja csak ki magát... voltak aggályaim, de imádja és simán megtanult minden lépést, tartja az ütemet, első hallásra visszamond bármilyen rigmust, második hallás után visszaénekel bármilyen népdalt. Egyáltalán nem ügyetlenebb mint a 4 éves csoporttársai, csak pozitív és önbizalomnövelő élményei vannak.

Most szeptemberben tölti majd a 3 évet, és megbeszéltük, hogy kipróbál majd valami mást is, itt a városban jazzbalett indul majd ennek a korosztálynak, meg alapozó akrobatikus rock-n-roll. Szerintem elmegyünk párszor mindkettőre és majd ő eldönti hogy melyik tetszik neki.

2011. máj. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia,


én 5 éves koromtól táncoltam, Édesanyám tánc tanárnő. 19 évesen hagytam abba egy sérülés miatt, de a mai napig hiányzik :)))) ha a tesó kislány lesz, tuti menni fog :)


Ági

2011. máj. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!