Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Változott a 4-5 éves gyerekete...

Változott a 4-5 éves gyereketek viselkedése mikor megérkezett a kistesó?

Figyelt kérdés

5 éves a fiam, várja is már a tesót, de mégse tudom eldönteni igazából mit gondolhat magában. Sokszor mondogatom neki meg próbálom rákészíteni, de nem nagyon érdekli. Múltkor is leültem mondogattam milyen ari lesz meg így meg úgy, ő meg erre csak annyit, hogy jó de apával délután elmegyek pecázni... szóval tök másról beszélt.

Néha meg olyanokat kérdez, hogy ha megszületik akkor is kell e oviba járnia meg hogy hol lesz addig a tesó meg én hol leszek, pedig imádja az ovit. attól féleg akkor fog neki igazából leesni mikor megjön a baba (max 2 hét)


2011. szept. 13. 14:45
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves a fiam a kisebbik 2 hós...imádja szereti, mindig puszilja "játszik " vele...DE 3 hete újra bekakil, nem szól...látom h nyomja akkor kérdem a válasz nem kell,mire elérünk a wc-re már a bugyiba landol... hisztis , egész nap üvőlt..stb... az óvó néni meg gyerek orvos is azt mondja h ő így dolgozza fel, mert szereti de mégse tudja hova tenni őt meg h már nem egyedül van nem csak rá figyelünk..én örülök h oviba van mert míg itthon volt iszonyat nehéz volt így .... így most könnyebb napközbe kicsivel vagyok este a nagyobbal játszok, mesét olvasok.. és 2 napja nem kakilt be csak a wcbe...

ezt csak azért írom hogy bármi lehet fel kell készűlni, nem könnyű de lehet h nem fogja megviselni...

2011. szept. 14. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
5 eves gyermek persze nem tudja milyen lesz ha megjon a teso ...nagyon sok fugg a szulotol...sok esetben elfelejtik hogy a nagyobbaknak milyen traumat tudnak okozni ...akkor ha nem szentelnek rajuk is idot...mert figyelnek eszre sem vesszuk gondoljuk el mind-addig korulottuk forgott a vilag...es most hirtelen...kiestek a kosarbol...en figyeltem...jottek a rokonok mindenki a kicsi korul en magamhoz vettem a nagyobb gyermekeimet es atoleltem oket addig mig tartott a csodalkozas es puszi kozbe elmeseltem / tobbszor is/ nekik anyu mennyire szereti oket csak a pici tobb munkat add nekem...es ha van kedvuk akkor neha segithetnek..ugy kell tenni...van olyan a nagyobbik utanozni akarja a kicsit ...pl. akarja hogy etessek,vagy mar szoba-tiszta es meg is becsinal utanozza a kicsit ..mert latja hogy Anyu igy tobbet torodik vele...nem szabad veszekesdessel...meg kell dicserni tobbszor...hogy O mar milyen ugyes ezekben a dolgokban es a teso is majd megtanul sok jo dolgot tolle...turelem es meg tobb szeretet... a nagyobbaknak...
2012. jan. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!