Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A Tesz-veszre, hogy érdemes...

A Tesz-veszre, hogy érdemes felenni a ruhákat? Egyesével vagy ruhacsomagokba? Egyesével 1 ft-ért nekem valahogy nem megy. Töltsek fel egyszerre több darabot? Hány darabosat érdemes összeállítani? Tapasztalat?

Figyelt kérdés

A Tesz-veszre,hogy érdemes felenni a ruhákat?

Egyesével vagy ruhacsomagokba?

Egyesével 1 ft-ért nekem valahogy nem megy.

Töltsek fel egyszerre több darabot?

Hány darabosat érdemes összeállítani?

Tapasztalat?


2011. jún. 1. 09:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát mi csomagban szoktuk többnyire, hacsak nem valami nagyon különleges vagy új darabról van szó, mert azokat egyenként szoktuk. A csomagba változó mennyit teszünk, van hogy csak 2-3 darab, de van, hogy akár 10 darab ruha is vegyesen nadrág, felső, stb. Attól függ mennyire "egy kategória" a ruhák fajtája.
2011. jún. 1. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Csomagban szerencsésebb szerintem. Ugyan mi nem gyerekruhákkal foglalkozunk, hanem fehérneműkkel, de szerintem gyerekruhák csábítóbbak, ha csomagban vannak, mindegy, hogy 2-3 db. vagy több. 1 Ft-on ne nagyon indíts aukciót, mert meglepetés érhet.... Még a legjobb darabok is elkelhetnek 1 Ft-ért, vettem én is már nagyon sok jó ruhát 1 Ft-ért és adtam is el olyat, ami egyébként jóval többet ér. Nagyon fontos, hogy mikori a lejárat időpontja, szerencsés a kora esti órák tehát kb. 19-20 óra, akkor már sokan otthon vannak, kicsit megnő a nézettség. Hétvégére (főleg jó időben) ne tegyél záródó aukciót, mert sokan nem teszveszelnek, hanem kinn vannak a szabadba. Szóval ezeket is szoktam nézni. Remélem segítettem.
2011. jún. 1. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tanácsokat!

Megpróbálom.

Feltettem egy gyönyörű szoknyát 1 ft-ért s 1 ft is lett a vége.

Sajnálom odaadni,de nincs más választásom.


Szép napot!

2011. jún. 1. 10:15
 4/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok. Igen, ezért mondtam, mert az 1 Ft-on indított aukciók sajnos többnyire a reális ár alatt érnek véget. Egy-egy jó darab előfordulhat, hogy felmegy és eléri a reális árat, de ez ritka. És itt nem csak az 1 Ft-on végződő aukciókat értem, hanem mondhatnék akár 50-100 Ft-ot, mindenki tudja, hogy attól többet ér. Csomagban talán még azért is jobb, mert a vevő postaköltséget spórol, lehet, hogy szívesebben vásárol csomagban emiatt.
2011. jún. 1. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Rendben,köszi!

Délután feltöltöm.

Miket állítsak össze?

Szoknya,nadrág,poló stb...

Vagy csak szoknyák???

S egy méreteket szedjek össze?

2011. jún. 1. 10:27
 6/7 anonim ***** válasza:
A méretekre mindenképpen figyelj, hogy egy gyerek tudja hordani. Hogy mit tartalmaz, az szerintem mindegy. Lehet szoknyacsomag, mert pl. én is amikor vásárolok a gyereknek van, hogy egyfélét akarok venni (pl.szoknyákat) és akkor csábítóbb, ha van több szoknya egy csomagban, de lehet együtteseket is (póló, nadrág, kalap pl.). A méret, az ebben az esetben lényeg. :)
2011. jún. 1. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Milyen méretűek a ruhák? Engem érdekelnének!

2011. jún. 1. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!