Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kisgyerekek göndörhaja mikor...

Kisgyerekek göndörhaja mikor egyenesedik ki?

Figyelt kérdés
Lányom 2 éves, göndör haja van. Azt mondtàk majd ha levágom kiegyenesedik, hát már kb. 5x vágtam, de még mindig göndör. Mikorra szokott a baba göndör haj elmúlni?
2011. jún. 1. 10:27
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha azt örökölte, akkor semmikor sem. Valószínű ha a vágástól nem egyenesedett ki akkor eztán sem fog, esetleg nagyobb korában.
2011. jún. 1. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez tényleg attól függ, hogy alapvetően milyen haja van, ha göndör, akkor nem fog egyenesedni. :) Nekem gyűrű göndör hajam volt pici koromban, aztán egy 2 éves kori fényképemen látszik, hogy egyenes, de valamikor utána visszahullámosodott, mert azóta is hullámos hajam van. A fiam göndör fürtökkel született, 2 évesen levágtuk neki, a feje tetején ugyan hosszabban hagytuk, az egyenes lett. Most a télen megnőtt neki megint és az alján elkezdett ismét loknisodni. :) Imádjuk, de sajna ahogy jött a meleg már el is kezdett piros pöttyöződni, így ismét le kellett vágni. :S Mivel fiú, így az sem baj, ha egyenes lesz, de szerintem neki is alapvetően hullámos haj lesz belőle nagy korára.
2011. jún. 1. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is göndör hajú kislány voltam.Egészen 4 éves koromig.Rengetegszer volt vágva a hajam mégis vissza göndörödött.És nővérem is göndör hajú volt,de neki is volt pár év amikor kiegyenesedett majd újra begöndörödött.Most is göndör haja van pedig már 34 éves.

Az én kisfiam is göndör hajú,de most fogjuk levágni a haját mert már nagyon melege van tőle.És egyszerűen muszály.De neki ki fog egyenesedni rögtön a vágás után.

2011. jún. 1. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!