Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Nehezen megoldható egy 2 és...

Nehezen megoldható egy 2 és fél éves mellett egy újszülött ellátása?

Figyelt kérdés
Például szoptatás, pelenkázás, fürdetés, hogy viseli a nagyobb, mit csinál addig, ha nem tudok vele foglalkozni, és segítségem sincs?
2011. jún. 3. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:
A kétéves már nem igényli az állandó mellette levést. Tud egyedül is játszani. A kis tesó körüli "munkákba" pedig őt is bevontam. Hozta a pelenkát,popsikenőcsöt stb. Megszeretgette,és nézte,ahogy szopizik. Ha ébren volt a pici,akkor bohóckodott neki. Délután,ha a pici aludt,akkor viszont csak vele foglalkoztam,este pedig meséltem neki.
2011. jún. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha belegonodlok, hogy pár hónap múlva itt lenne egy újszülött, nem tudom, valahogy nem lennék feldobódva.
2011. jún. 3. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nálunk ez volt/van.Azzal a különbséggel, hogy már az újszülött 9 hós.

Nem vészes, mert ott lesz veled ő is és majd segít.Haggyad had csinálja ő is!!!Mindenbe vond bele.H aszopiztaszt akkor pakolj le játékot magad mellé és had játszon, ne küldd el.Közbe tudsz vele énekelni, beszélgetni.Így vele is foglakozol.

Ha altatni akarod, picit nehezebb.Akkor a saját szobájába tegyé elé minél több játékot, kedvenc meséjét csukd fel a tv-én.Picit lefoglalja magát.

Nem lesz egyszerű, ez biztos!!!!!De sok türelem!!!!

Mondom én akinek semmi türelme.DE!Sokkal rosszabra számítottam!

2011. jún. 3. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is 2,5 éves volt a nagyobbik lányom, amikor megszületett a tesója. Most így visszagondolva, azt mondom, hogy nem volt annyira vészes, viszont fárasztó. Az eleje nehezebb volt, össze kellett szoknunk.A pici amikor aludt, olyankor tudtam a nagyobbal játszani. Nálunk a kicsi sokáig hasfájós volt, éjjel is sokat fent voltunk,napközbe ezért fáradtabb voltam. A nagyot én is bevontam mindenbe, élvezte nagyon. Hozta a pelust, tolta a babakocsit. Amikor szopi volt, akkor vagy mellettünk játszott, vagy a nappaliba bekapcsoltam neki mesét, és addig elvolt. Persze voltak nehéz időszakok is, de már teljesen összecsiszolódtak. Lassan 1 éves lesz a kisebbik, már együtt játszanak, pakolnak. Én úgy érzem, hogy mostanra lett könnyebb.
2011. jún. 3. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!