Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 3 éves gyerkőc megivott egy...

3 éves gyerkőc megivott egy fél pohár romlott limonádét, de ki is hánytuk utána egyből lehet valami baja?

Figyelt kérdés

A kisfiam eldugott egy 2 napos limonádét(friss citromból) a szobájában mire észrevettem,megitta,kihányattam vele de félek nehogy baja legyen,mert tuti nem volt már jó,talán penészes is lehetett a nagymelegben!

Nem kioktatást kérek ,gondolhatjátok hogy így is furdal a lekiismeret amiért nem vettem észre hogy eldugta!Előre is köszi!


2011. jún. 6. 11:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%
jajj, ez a többes szám, most ő hányt vagy te???
2011. jún. 6. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
59%

jobban figyelj oda hogy ne forduljon elő többször.

adj neki könnyü ételeket ha éhes lenne

főtt rizs almakompót csirkeleves sok sok folyadék.



nem lesz baja. jobbulást neki.

2011. jún. 6. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

Ó ne izgasd magad, nem lesz tőle semmi baja. Főleg ha kihánytattad. Esetleg ittas vele egy kis tejet. De szerintem semmi gond;)

Gyerekápoló

2011. jún. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszi!Hát remélem soha nem fordul elő többet csak sajnos nem vettem észre hogy benn maradt a pohár sajnos az ember néha felejt el dolgokat pláne ha 2 kicsi gyerek van és nincs segítség!
2011. jún. 6. 11:35
 5/12 A kérdező kommentje:
Harmadiknak külön köszönet!
2011. jún. 6. 11:35
 6/12 anonim ***** válasza:
Fesleges volt meghánytatni. Ha penészes volt,akkor sem lett volna semmi baja.Így meg főleg nem,ne aggódj
2011. jún. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2011. jún. 6. 11:59
 8/12 anonim ***** válasza:

Szerintem meg jól tetted, hogy kihányattad. És nem kell amiatt marcangolnod magad, hogy ott maradt az a fránya pohár a szobájában, ilyenekért csak azok szoktak bunkózni, akik sokkal nagyon bénaságokat követnek el. Vagy akiknek nincs is gyerekük. Van van, de bejárónőjük is :) Figyeld ma egy kicsit jobban a gyereket, ha nincs semmi különös tünete, ne aggódj.


Értékes telefonszám: toxikológiai tudakozó: 0680 201 199

2011. jún. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Egy pohár 2 napos limonádé miatt toxikológia???:D Nem féltitek ti kicsit túl a gyerekeket?
2011. jún. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Kedves utolsó, ez egy tudakozó, egy telefonszám, nem kórház. Nem a limonádé, hanem a penész miatt, plusz a későbbiekre való tekintettel, mint közérdekű információ, segítő szándékból, mindazoknak, akik nem azért írnak ide, hogy mások felett ítélkezzenek, hanem hogy hasznos információval lássák el egymást.
2011. jún. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!