Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hányiger a félelemtől? 7 éves...

Hányiger a félelemtől? 7 éves lánynál, van valakinek konkrét tapasztalata?

Figyelt kérdés
Egy ideje annyira fél,ahogy jön az este,hogy hányingere lesz.Pszichológushoz készülünk,én már nem tudom semivel megnyugtatni:(
2011. jún. 7. 21:28
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Igen, rögtön beugrott... Én több mint egy évig aludtam lavórral az ágyam mellett. 9 éves voltam. Egy rossz álommal kezdődött, és mindig jött egy újabb trauma. A végén már csak égő lámpa mellett tudtam aludni. Anyu mindig mellettem ült,aggódott, én pedig rettegtem szekrénytől, koporsóktól (a rossz álmok részei). Évek kellettek, hogy lassan feldolgozzam, de ha most rosszat álmodom, akkor újra átélem, a férjem szokott megvigasztalni, megnyugtatni. Sokat segített, mikor kibeszélhettem a félelmeim, anyunak. Nem szabad kinevetni a gyereket, meg kell hallgatni mindent, amit mond, ha megnyílik lelkileg. Nagyon őszintén kívánom, hogy legyetek túl rajta minél könnyebben. Szegény, nagyon átérzem, tudom, milyen rossz volt :(
2011. jún. 7. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Gyermekkoromban egy betörést követően éltem át hasonlókat. Hánytam utána egy ideig, és nem mertem a saját szobámban aludni.

Évekig rémálmok gyötörtek... Valahogy túltettem magam nagyjából a dolgon... de ez nagyon hosszú folyamat volt. Most már 30 vagyok.

2011. jún. 7. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!