Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Normális az, ha több mint...

Normális az, ha több mint négy éves gyerek még nem szobatiszta?

Figyelt kérdés
Barátnőm kisgyereke lassan négy és fél éves lesz és még este pelenkázzák, illetve ha hosszabb útra mennek autóval akkor is.
2011. jún. 8. 10:43
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem, szerintem nem normális.
2011. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
88%
Normális lehet, bár ezt már érdemes lenne kivizsgálni.
2011. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

És szükség is van rá, vagy csak a szülők félnek? Mármint pisis e olyankor a pelus? Sokszor a szülők mennek biztosra, én is sokáig adtam pelust a fiamra ha hosszabb útra megyünk meg éjszakára, pedig szinte azonnal ágytiszta lett és útközben is jelez, illetve visszatartja rendesen. Még nincs 3 éves.


Négy és fél évesen ott már valami gond lehet, ha még tényleg kell a pelus.

2011. jún. 8. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Az esti szobatisztaság simán lehet. Ez valakinek akár 6 éves koráig is eltart. De a rokonságomban van egy betegség is, ami szintén esti bepisiléssel jár és csak kb a kamaszkorral múlik el. Az autó, az csupán szülői kényelmességnek tűnik. Már talán nem kéne. Bár lehet, hogy beteg a kisfiú, nem?
2011. jún. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nem szobatisztaság , hanem bepisilés, bocsi.
2011. jún. 8. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
4 év után már nem normális.
2011. jún. 8. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Átlagosan 3 évesen lesz egy gyerek szobatiszta, de az ágytisztaság sokaknál csak 4-5 éves korban jön el. Amikor már megbízhatóan szinte soha nincs baleset. Én is ismerek ilyen családot, a gyerek már másfél éve ovis, 4 és fél éves, és bizony éjszaka szinte mindig kell rá pelenka:(

Nem tudom, hogy miért alakult így, állítólag alig iszik este.

2011. jún. 8. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Attól, hogy éjszaka még bepisil, lehet szobatiszta. Ha így van, akkor a hosszabb utat nem értem.

Az éjszakait igen, mert az én kisfiam már 4 éves múlt és sajnos még bepisil éjszaka, bármit is csinálunk. Este már nem iszik, lefekvés előtt pisil, bili az ágya mellett, ajándék beígérve, ha ügyi lesz, és mégis. Tegnap éjjel 2x is :(((

Dokink és védőnőnk szerint 5 éves korig belefér, utána szokták csak kivizsgálni.

2011. jún. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!