Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kinél hogy zajlik egy szülinap...

Kinél hogy zajlik egy szülinapi buli?

Figyelt kérdés
4 éves a kislányom. Fogalmam sincs hogy fogjak hozzá. Milyen kaját csináljak, mit játsszanak, hány gyereket hívjak és hogy válasszuk ki hogy kit, jön-e szülő velük ? Ötleteket várnék!!! Előre is köszi a válaszokat!
2011. jún. 8. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Kajának:

süss valami sütit, csinálj hideg kaját (pl. majonézes krumpli + vaalmilyen hús). Mindenki akkor eszik, amikor megéhezik - legalábbis a felnőttek. A kicsik meg esznek egy adott időpontban, mert nem fog leállni a játékkal egyenként...

Játék:

ezt előre nem szoktam megszervezni, úgy is rögtön letámadnak mindent. :D

Szülők:

jöjjenek, úgy mindenkinek könnyebb, nem kell ezerfelé figyelned.


Szerintem 3-4 gyereknél ne hívj többet, mert ők még azért kicsik, macerás annyi gyerekkel foglalkozni. Én ovistársakat hívnék, akikkel jóban van a gyerek.


Azta, jó kuszán fogalmaztam, de remélem érthető, és segítettem valamicskét. :D

2011. jún. 8. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem hirtelen csak annyi jutott eszembe, hogy a létszámra ezt tanácsolják alapszabálynak:

Annyi gyereket hívj vendégségbe, ahány éves a gyerek.

2011. jún. 8. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
most volt hétvégén szülinapja a 3 évesemnek. Nálunk jött a család, a keresztszülők és 3 kis barátja a lányomnak(3, 5 és 9 évesek). Összesen 18-an voltunk. A kertben volt a buli szépen feldíszítettük, krepp papírral, lufikkal. A gyerekek jól eljátszottak kint , nem is nagyon kellett programot kitalálni nekik. Sütöttem két kosár pogácsát, készítettem epres-mentás limonádét. Ezt eszegették amíg nem ért ide mindenki, akkor megsütötte a férjem kemencében a malacot és hozzá a krumplit. Ezután jött a torta. Nagyon jó móka volt:) A korábbi szülinapok is hasonlóak voltak, csak a menü volt más, de mindig kerti party volt. Egyszer grilleztünk, egyszer pedig babgulyást főztünk. A gyerekeknél nagyon menő volt a pogácsa és a virslis kifli is.
2011. jún. 9. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mi most tartottuk a 3. szülinapját és egy játszóházban volt. nem bántam meg, 9 gyerek volt szülőkkel. Nagyon jól érezték magukat.
2011. jún. 16. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!