Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Hogy taníthatnám meg a lányoma...

Hogy taníthatnám meg a lányomat futóbiciklizni? Van vmi módszere?

Figyelt kérdés
26 hónapos a lányom, most rendeltem neki egyet. Azt olvastam hogy kell pár nap, amíg megtanul vele menni. De én ebben mit tudok neki segíteni? Fogjam ,hogy ne dőljön el?
2011. jún. 10. 14:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Motorozott? Ha igen, akkor biztosan nem kell majd tanítani :)

Az egyensúlyozásra meg pikk-pakk rájön magától is. Az elején persze jobb, ha közvetlenül mellette maradsz, de biztosan nagyon ügyes lesz ő is :)

2011. jún. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

hát, ő nem motorozott. :)

Pedig vetttünk neki szebbnél szebb motort, amilyet választott, de nem használta egyiket sem. Most gondoltam kipróbáljuk a futóbiciklit, hátha ez bejön. :) Szép rózsaszín, virágmintával. :)

2011. jún. 10. 14:43
 3/6 anonim ***** válasza:
Enyém 30 hónapos, és ő sem motorozott. A motort mindig cipelte az ölében, vagy húzta maga után. Talán kétszer ment vele 5-5 métert... :(( Megvettük a futóbiciklit is, még egyszer sem ült rajta....:(( A nővérem azt mondja, szerinte ez neki kimarad... majd később vegyünk neki "rendes" biciklit :(
2011. jún. 10. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mindenki szereti ezeket a járgányokat,kisfiam se motorozott,igy futóbicót se kap.
2011. jún. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Megtanult vele menni! :)

És imádja! Végre egy jármű, amivel szeret menni!

2011. jún. 20. 14:51
 6/6 anonim ***** válasza:
Én nem veszek,rájöttem,ugyanis egy rokon gyereknek volt,és kapott rendeset,de a gyerek nem érti h mire valo a pedál az uj bicón,igy a fiam rögtön rendeset kap majd.
2011. jún. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!