Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 26 honapos fiamat hogy tanitha...

Nikiket89 kérdése:

26 honapos fiamat hogy tanithatnam meg beszelni meg dolgokra hogy mit szabad mit nem, illettve papa szia dobjon puszit meg ijen alap dolgokra?

Figyelt kérdés

sajnos voltak szulesnel illetve szuletese utan is fejlodesi problemak,de szeretnem ha mar az alapokat tudna legalabb

legszives segitsetek


2011. okt. 10. 02:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Beszélj vele sokat, énekelj neki, vannak páros dalok ami közben lehet mutatni is a dalocskát. Integessetek együtt Apának és mondjátok: pá-pá! Tanítgassad a szavakra, mutassad neki közben azt, amit mondasz.

pl, nem szabadnál rázod a fejed, vagy felemeled az ujjad, artikulálsz, ilyenek

Én legalábbis így tantom/tanítottam a lányom.

2011. okt. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Beszélj vele sokat, énekelj neki, vannak páros dalok ami közben lehet mutatni is a dalocskát. Integessetek együtt Apának és mondjátok: pá-pá! Tanítgassad a szavakra, mutassad neki közben azt, amit mondasz.

pl, nem szabadnál rázod a fejed, vagy felemeled az ujjad, artikulálsz, ilyenek

Én legalábbis így tanítom/tanítottam a lányom.

2011. okt. 10. 03:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
mozgásfejlesztéssel. vidd el úszni vagy mozgásterápiára, logopédushoz vagy valahova, mert a mozgásfejlődéssel van összefüggésben a beszédfejlődés. közben persze sok mesélés neki, sok beszélgetés, éneklés, mondókák
2011. okt. 10. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!