Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 es fel eves kislanyom...

2 es fel eves kislanyom angolkoros. Tapasztalt ilyet mas is?

Figyelt kérdés
Kalciumot irtak fel neki.
2011. jún. 10. 19:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Az angolkór a D vitamin hiányának súlyos formája. Akkor miért kalciumot írtak fel? Miből derült ki a betegsége?
2011. jún. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
51%
Angolkór? Tehát súlyos D-vitamin hiánya van? Vagy pedig alvajáró (holdkóros)... ilyen esetben szoktak adni kalciumot...
2011. jún. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
20%
Ha angolkóros,az a Te hibád,mert nem adtad neki a D vitamin cseppeket....
2011. jún. 10. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
31%
Angol kór? Nem mást akartál írni? Nem adtad neki a D-vitamint? Milyen idős?
2011. jún. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
47%
2011. jún. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Termeszetesen nem vartam mast csak lehurrogast, hogy en vagyok a hibas es biztos hanyag anya vagyok. Vigantol cseppet minennap kapott aprilisig, azota pedig hetagra sut a nap, s tudtommal nem kell oszig adni.

Csak infora lett volna szuksegem. Kivanom minden ontelt anyukanak, hogy egyszer jol pofara essen, s megtudja mi az, hogy igyekezete ellenere megtortenhet a baj. Persze a gyermekeknek a leheto legjobbat kivanom.

2011. jún. 11. 16:16
 7/14 A kérdező kommentje:
Es megvalami. A kislanyom elso hat honapban csak anyatejes volt, s egeszen 17 honapos koraig kapott anyatejet.
2011. jún. 11. 16:20
 8/14 anonim ***** válasza:

Miből vettétek észre, hogy valami baj van? Az én lányomnak görbe volt a lába nem gyengén.

Engem is hibáztattak, hogy nem adtam a vigantolt, de én is csak nyáron nem adtam, akkor multivitamint szedett( abba

2011. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
ELŐZŐ VAGYOK
2011. jún. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Éppen most olvastam, hogy Angliában megjelent megint az angolkór!Az oka pedig a túlzott ovatosság: 50-es faktorú naptej, és nincsenek eleget a napon.
2011. jún. 12. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!