Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2 es fel eves kislanyom...

2 es fel eves kislanyom angolkoros. Tapasztalt ilyet mas is?

Figyelt kérdés
Kalciumot irtak fel neki.
2011. jún. 10. 19:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Ha a kislány kapta rendesen a D-vitamint, akkor lehet, hogy van valamilyen felszívódási problémája is. (nálunk ez volt a fő betegség, a D-vitamin, a Kalcium hiány és az asztma, mind az miatt alakult ki nála)

Amúgy mekkora a kislány (cm, kg) Vissza van maradva a súlyfejlődésben?

Légyszives válaszolj, Köszönöm.

2011. jún. 13. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
89cm magas es 12 kg-os. Gegegyulladas miatt kerultunk korhazba, amikor kiderult, hogy mi fele tartunk. Nem gorbek a labai, nem latszik rajta, de nekunk a taplalkozas miatt van a problema. Gyakran eszik tejbegrizt, 3/4 alkalommal is hetente, mert imadja. A tej es a griz egyutt egy olyan anyagot kepez a szervezetben, ami miatt a kalcium nem tud felszivodni.
2011. jún. 13. 09:19
 13/14 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiamnak sem görbék a lábai. Viszont a hasán látszik. Elég pókhasa van, és a csontjai is kilátszódnak. Keze, lába vékony.

Mit mondtak, rendbe fog jönni a kislány?

Voltak valamilyen tünetei? Nem hányt sokat?

Milyen terápiát javasoltak?

Honnan jöttek rá?


Köszönöm, ha válaszolsz, tudom, hogy te kérdeztél, mégis nagyon sokat segítesz vele.

2011. jún. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

Nekunk a doktorno azt mondta, hogy nincs aggodalomra ok, de mostantol az etrendjebol mellozzek minden olyan dolgot, ami egeszsegtelen. Edesseget kerulni, mindennap egyen hust(csirke, marha, hal), tehenturot kell ennni, fott tojas, turogombocot ehet, lisztes dolgokat kerulni, ket etkezes kozott csak gyumolcsot kaphat. Meg a tejet se igazan javasolta, csak ritkan, inkabb turo, aludttej, kefir helyette. Alma minden mennyisegben, almas, turos sutit ehet, stb.

Holnap kell visszamenjunk a csaladorvoshoz, vele is beszelek majd errol. En mindenesetre nagyon kivagyok ettol, remeltem, hogy jol teszem, amit teszek, es erre tessek. Mindig is kuzdottem a csaladdal, hogy egeszseges dolgokat fogyasszon, ne tomjem edesseggel, stb) Remelem minden jo lesz. Nektek is csak jokat kivanok.

2011. jún. 13. 20:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!