Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Játszóházban tartjuk a szülina...

Játszóházban tartjuk a szülinapot. Mit szoktak oda vinni? Ételre, italra gondolok? A szülőket mivel szokták kínálni?

Figyelt kérdés
Aki volt már hasonló bulin vagy tartott már hasonló helyen bulit akkor leírná tapasztalatait. Mi tetszett és mi nem. Esetleg sör a szülőknek?
2011. jún. 11. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Én mint teljesen kívülálló mondom, hogy gyerekzsúrra alkoholt szerintem ne!
2011. jún. 12. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Mi vendegkent voltunk. A termen kivul csak tanyerokat, evoeszkozoket, poharakat biztositottak. Delutan volt a buli. A szervezo szulok hoztak innivalot - szurt gyumileveket - aprosutiket, sosat, edeset, es tortat. A lanyom jol erzte magat. Volt sok jatek, elegseges hely, szoval igy mindenkinek jobb volt, mint a csaladnal.

Mi megkerdeztuk, hogy mit vigyunk, ok mondtak, hogy enni-innivalot adnak. Termeszetesen ti csinalhatjatok ugy is, hogy elfogadjatok, ha visznek masok is valamit.

Jo otlet igy bulit tartani, csak sajnos nekunk ez tul draga mulatsag. :-(

2011. jún. 15. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ja, igen. Alkoholt a szuloknek sem kinaltak. Elfogadtunk par korty uditot, de nem akartunk mi is "jol lakni" a gyerekeknek szant dolgokkal, igy en pld csak egy darab sos stanglit vettem el.
2011. jún. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Közben megtartottuk az ünnepséget. Nagyon jól sikerült. Alkoholt nem vittünk a szülők kínálására. Csak pár szendvicset rostos lét a tortát és egy pár fasírtot.mindenkinek csak ajánlani tudom az ilyen szülinapot
2011. jún. 16. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!