Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 18 honapos kislanyom ujabban,...

18 honapos kislanyom ujabban, egyaltalan nem akar aludni enni se delben se este. Lehet szeparacios problema?

Figyelt kérdés
borzasztoan sajnalom szegenykemet! annyira sir mikor agyba kel mennie hogy az mar szivszakaszto! az elmult 3 napban meg nagyon "hisztis".mindenert sir ,nem akar enni,csap- vag,dobalja magat.reggel sirva kel,nem engedi hogy kivegyem az agybol,ha meg otthagyom azert sir. ha az olembe veszem ,sir le akar szallni ,ha leteszem akkor azert sir,egyenesen ordit!dolgozni jarok regelente . mielott elmegyek feloltoztetem megreggeliztetem szeretgetem ,jatszok vele.mindig sir ha elmegyek a szivem szakad erte. ma kiprobaltam elszokni tole mig jatszott ,habar nem tartottam tul jo otletnek,mikor haza ertem szornyu pataliat csapott az ebednel es feloraig orditott a kisagyba mire elaludt.be mentem hozza es a masik agyra fekudtem hogy lassa hogy en is pihenek de az se hasznalt. segitsetek ha tudtok valami jo otlette!
2011. jún. 11. 17:26
 1/1 anonim ***** válasza:
NAgyon szeretnék neked valami segítő választ írni mert átérzem a problémádat, de sajnos nem tudok.Viszont szerintem SOSE szökjél meg elöle!!!!Nem mostanában kezdtél el dolgozni és megviseli hogy délelött nem vagy a közelében?Esetleg fél elaludni nehogy "ne legyél" mire felébred.A hisztivel, nem evéssel pedig tromfol, büntet amiért "otthon hagyod".Szerintem ez lehet a probléma.Légy türelmes és szeresd nagyon!Remélem hamar túl lesztek ezen.
2011. jún. 13. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!