Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeparációs szorongás (főleg...

Szeparációs szorongás (főleg éjjel) hogyan lehet ezt túlélni, milyen praktikák váltak be, hogy tudjatok is aludni?

Figyelt kérdés
Minden érdekel ezzel a dologgal kapcsolatbna,hogy éltétek meg, mi könnyített egy kicist a dolgon, meddig tartott???
2011. aug. 17. 17:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
az könnyebbített a dolgon, hogy éjjel nappal vele voltam, a kiságyát az ágyamhoz toltam, így ha felkelt látta, hogy ott vagyok. így, hogy nem hagytam ott egy percre se, nem volt vészes... :)
2011. aug. 17. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Lassan 10 hónapos lesz, kb 2 hónapja van rajta elég durva szeparációs szorongás, voltak éjjelek, amikor min 15-ször ébredt (aztán nem számoltam tovább). Most együtt alszunk, így jó, bár ehhez meg hozzá fog szokni (mondjuk engem nem zavar az együttalvás).
2011. aug. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Én együttalvós párti vagyok. sosem volt gond éjjel, jókat aludtunk. A lányom sosem sírt éjjel. Odabújt, és boldog volt. 1 évesen szoktattuk le róla, azóta gond nélkül alszik a saját ágyában.
2011. aug. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Mi az elején magunk közé vettük, de nem volt az igazi, egyikünk sem aludt jól. Azóta inkább én megyek át hozzá, ha sír. Van egy matracom a szobájában, ha felébred, átmegyek, lefekszem mellé, és megfogom a kezét. Aztán vagy úgy maradunk reggelig, vagy visszamegyek valamikor.
2011. aug. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 xStefix ***** válasza:
Nekem ismeretlen ez a fogalom a saját életünkből... 2 évig mellettünk aludt éjjel, nálunk nagyon jól bevált.
2011. aug. 19. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!