Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » A 6 évesen kislányomnak az...

A 6 évesen kislányomnak az öcsém vagdossa a kezét és rosszra tanítja. Mit tegyek? 38 éves anyuka.

Figyelt kérdés
2011. jún. 11. 20:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Most mi van? Az öcséd bántalmazza a gyerekedet, és te ezek után hagyod még vele lenni? Azt írod, hogy nem lehet vele beszélni, mert NEM AKAR?? Felnőtt embereknél ez így megy? Most komolyan nem érte, miért kérdezed, hogy mit tegyél, amikor láthatóan semmit nem is akarsz tenni.

Hála a jó égnek nincs olyan ismerősöm vagy rokonom, akinek csak megfordulna a fejében, hogy bántsa a gyerekemet, de ha így lenne, akkor többet nemhogy a gyereket nem engedném vele lenni, de én sem találkoznék többet vele. Nálatok hogy létezik az, hogy még mindig a közelébe juthat a gyereknek ezek után??

2011. jún. 11. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Mellesleg ha ez a vagdosásos dolog kiderül, esetleg a gyámügyön tudomást szereznek róla, és nem tőled, hanem mástól (szóval nem te mész oda azzal, hogy most mit tegyél, hanem valaki más), akkor te is bajba kerülhetsz, hiszen tudsz a dologról, de érdemben nem teszel semmit.
2011. jún. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
Én ezt a kérdést nem nagyon tudom felfogni, mégis hány éves az öcséd? Együtt laktok vagy mi? Hol vannak a szüleid??? Mi az hogy a 6 éves lányodnak nem te mondod meg hogy kivel és hol játszhat? Mit kell ezzel kapcsolatban egyáltalán kérdezni? Az első ilyen eset után elvágtam volna minden szálat az öcsémmel és a lányommal még egy épületben sem hagynám egy percig sem. Ez most komoly? Hihetetlen komolyan
2011. jún. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Ha az én öcsém lenne addig rugdosnám, mig szusz van benne.

De egyébként rendőrség vagy gyámhivatal...

2011. jún. 12. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!