Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » 2év körüli gyermeketeknek...

2év körüli gyermeketeknek heti hányszor adtok ebédre fözeléket? Miket adtok még? Reggelire, vacsorára is? (csak ne azt irjátok, hogy azt eszik amit mi, hanem konkrétumokat)

Figyelt kérdés
vagy nem kell már annyira nekik a fözelék? mert mi párommal nem nagyon esszük a fözeléket.
2011. jún. 13. 14:39
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a választ.a fözeléken kivül én is hasonlokat készitek. csak azzal voltam, hogy 2 év körüli babának nem mindig jo pörkölt, rizs,burgonya(sütve, pürének)hussal, hallal, májjal.kicsit kezdö, fiatal anyuka vagyok,nehezen jövök bele dolgokba.egyébként én is reggelire hasonlokat adok, vacsira ugyszintén mi is hideget eszünk, nem fött ételt.
2011. jún. 14. 14:38
 12/14 A kérdező kommentje:
pl.ha turos csuszát eszik,adjak mellé levest is?mert 2 fog. ebédet nem eszik meg. vagy alvás elött leves, ha felkel turos csusza?de az már uzsonna idöszak.vagy csak elég neki pl. a turos csusza.(csak egy könnyebb ételt jelöltem meg. nyilván hust rizsel, nem adok hozzá levest is)
2011. jún. 14. 14:40
 13/14 anonim ***** válasza:

én csak csuszát adnék a fiamnak,örülnék ha azt megenné.A levesnél tuti jol lakna.

egyik válaszoló.

2011. jún. 14. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
17 honaposom is eszik mar mindent de en keszitek melle minden napra parolt vegyes zoldsegekbol puret es az ebed melle par kanallal mindig adok belele. igy biztos hogy megkapja a napi vitamin es asvanyianyag szuklegleteit. plusz a reggeli tej utan 10 ora fele vegyes gyumolcsbol es sargarepabol levet keszitek es azt issza reggelire kekszel. uzsonna mindig gyumolcs es valami felvagott fele kenyerrel.banan naponta .vagy delelott vagy vacsi utan. halat minimum 3 szor hetente. tojasrantotta ,bundaskenyer csak heti egyszer.ha keveset ebedel mert faradt akkor elalvas elott 150 babatej. nagyon eros es egeszseges es sose beteg. a vedooltasoktol se lazasodik be sosem.
2011. jún. 19. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!