Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Létezik olyan, hogy a gyerek...

Létezik olyan, hogy a gyerek egyáltalán ne aludjon az oviban? És mikor pótolja be a kimaradt alvást?

Figyelt kérdés

Lányom eleinte aludt fél órát, de 4ik hete egyáltalán nem alszik, sir ha le akarják fektetni. Aztán otthol délután bealszik 1 órára, de mikor felébred kezelhetetlenül hisztis.

Muszáj dolgoznom és nincs kire hagynom, hogy otthol aludjon. Egyébként is csak otthol tud aludni délben, nagszülőknél csak éjjel, de nappal soha nem tudom lefektetni.


2011. jún. 21. 11:24
 1/6 anonim ***** válasza:

Én nem aludtam sosem oviban, mert féltem, hogy bepisilek.

Egyszer aludtam el, akkor is megtörtént a baj...


De arra már nem emlékszem, utána délután otthon aludtam-e.

2011. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Otthon sem alszik vagy csak az oviban? Lehet, hogy pszichés, azon pedig lehet javítani.

Egyébként anno én sem aludtam sosem az oviban, bár én szerencsére nem voltam hisztis utána.

Este mennyit alszik?

2011. jún. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A válasz írója 81%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 11:29


Aztaa, mintha magamat olvasnám :D

Második voltam.

2011. jún. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Otthol hiszti nélkül alszik 2 órát 12-től. Aztán este 9-kor alszik el reggel 6-ig (egyedül ébred). Vagy otthol, vagy a szüleimnél alszik délben, és csak velem, még anyummal sem hajlandó elaludni. De ez csak hétvégén van igy, vagy ha beteg. Hétköznap meg az a menet, hogy reggel 6-tol délután 5-ig ébren van, aztán elalszik, fél-1 órára, hisztisen ébred, eszik, mosdás, 7-8 körül megint alvás.
2011. jún. 21. 12:11
 5/6 A kérdező kommentje:

A bölcsiben "álitólag" már mindent kipróbáltak, de a kisasszony hisztizik és sir, hogy nem akar aludni. Úgy tett tegnap a gondozónéni, hogy ..."próbáltuk már szép szóval IS, úgy sem akart lefeküdni...". Hát ezek szerint nem csak szép szóval próbálkoztak, de sehogy nem megy nekik.

Ma meg azt mondták nekem reggel, mikor bevittem a gyereket, hogy az én gyerekem a legproblémásabb a csoportban (20an vannak).

2011. jún. 21. 12:14
 6/6 anonim ***** válasza:
Én sem aludtam soha az oviban. Egyszerűen ennyi alvásra volt szükségem, mármint, hogy elég volt az éjszakai. Nem feküdtem le hamarabb este mint azok a kortársaim, akik aludtak az oviban.
2011. júl. 17. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!