Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Ket es fel eves gyerek kepes...

Ket es fel eves gyerek kepes az arc rajzolasra?

Figyelt kérdés
Gondolok itt arra, hogy tudatosan rajzol egy kort, es bele a szemet orrot szajat.
2011. nov. 14. 14:16
 1/10 anonim ***** válasza:
Persze.
2011. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
az enyém nem rajzol ilyeneket
2011. nov. 14. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
biztos vannak türelmesebb és ügyesebb gyerkőcök, az enyém pl 2,5 éves fiú és nem tud még semmi koordinált, felismerhető dolgot rajzolni és nem is nagyon szeret (max csinál egy nagy firkát, és mondja, hogy ez itt egy tányér tészta :)) - azt szereti, hogy ha ő mondja mit és én rajzolok neki
2011. nov. 14. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem gyerekfüggő. Az én kisfiam 2,5 évesen nem rajzolta így. Most 3,5 éves, orrot, szemet, szájat, fület rajzol. Néha az orr elmarad. :-)
2011. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

2. vagyok

az enyém ugyanúgy "rajzol" mint a 3. válaszolóé

2011. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Az én kislányom simán rajzolt. Betöltött 3 évesen már arányosan macskát is.
2011. nov. 14. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szia

az én fiam 4 éves és nem rajzol arcot.

Napot, csigavonalat, lufit és autópályát(hosszú egyenes vonal) rajzol. A többi csak irka firka.

2011. nov. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én lányom elég sokat rajzol, nemrég rajzolt szabályos emberkét (fej, szem, orr, fül, haj, bajusz, nyak, kéz, láb, test, szemöldök, száj), 2 év 10 hósan.
2011. nov. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ma 3 évesem csiga vonalat rajzol meg egyenest, illetve kört. Ennyi.
2011. nov. 14. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Az én kislányomra kifejezetten azt mondták, hogy ügyes kezű (nagypapája gyönyörűen fest :-)) Ő kb. 2,5-3 éves korában kezdett el meghatározott figurákat rajzolni. Pl. szemüveg, pont-pont vesszőcske ember, napocska, virág, létra. Mostanra 3,5 évesen teljesen felismerhető embert rajzol (persze ne gondoljon senki valami extrára, hanem ahogy írtad, hogy kör, benne a szemek az orr a száj és a haj). Szerintem 2,5 évesen nagyon kevesen rajzolnak még így.
2011. nov. 14. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!