Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Mi történhetett? Történt már...

Mi történhetett? Történt már mással is hasonló?

Figyelt kérdés
Éjjel arra keltem, hogy 2,5 éves lányom visít. Negyed óra kellett mire megnyugodott. Addig meg mint akit megszállt az ördög rángatózott és visított. Semmi nem volt jó. Akármit csináltam semmire nem reagált. Nagyon ijesztő volt.
2011. jún. 22. 10:01
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Pavor nocturnus a neve az ilyen éjszakai felriadásoknak. A kicsi sír, de igazán nincs ébren, bár a szeme nyitva... Az enyémmel is megesett néhányszor... de szerencsére elmúlt. Általában erősebb megterhelés, komolyabb változások miatt riad fel a gyerek... [link]
2011. jún. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

szia,


nálunk is előfordult párszor, nagyon ijesztő volt!! :S rákérdeztem a doktornőnknél és megnyugtatott, hogy olyan dolgok/történések is kiválthatják, amik nekünk szülőknek nem tűnnek nagy dolognak, a kicsik még is máshogy dolgozzák fel.


Ági

2011. jún. 22. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

bocsi, most olvastam el a cikket és átgondoltam a mi esetünket!! márciusban vették ki az orrmanduláját a fiunknak, az óta nem voltak rohamok!! akkor valószínűleg nálunk ezzel lehetett összefüggésben!!!!! érdekes, nagyon jó cikk!!


Ági

2011. jún. 22. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk is volt, a lányomnál. Éjjel sírt, sikított, megnyugtatni nem lehetett, elmondani nem tudta mi baja. Másnap nem emlékezett az egészre. Pár alkalom után megszűnt.
2011. jún. 22. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
76%
az orrmandulával lehet összefüggés. magamnál tapasztaltam, ha úgy alszom, hogy háton és a fejem enyhén hátrabicsaklik, akkor szoktak ilyen ún. alvási paralíziseim lenni, és a pavor noct. is előidéződhet oxigénhiányos állapot miatt. az agy érdekes dolgokat tud olyankor produkálni...
2011. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Igen, én 3 éve kűzdök ezzel. Ha szerencséd van, hamar elmúlik és nem jön vissza.

Van egy betegség, a pavor, annak utánajárhatsz, ha rendszeressé válik, ha nem, semmi gond, valószínü rosszat álmodott.

Ha úgy látod, hogy a jelenléted, hangod, érintésedre csak rosszabb lesz, ne bántsd, hagyd, magától nyugodjon meg. Csak figyeld, hogy ne tegyen kárt magában.

2011. jún. 22. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!